Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit csinàlhatok ezekböl...

Mit csinàlhatok ezekböl, sürgösen?

Figyelt kérdés
Van paprika,paradicsom,fokhagyma,répa,zeller,karalàbé,cukkini itthon.Ezenkivül egy süritett paradicsom,tészta,liszt.Se husom,se tejse tejföl,stb.Csak amit felsoroltam,ja és tonhal(konzerves)mit csinàlja belöle?
2009. nov. 24. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam zöldséget sütni a sütőben, paprika,paradicsom,cukkini, kis olaj fűszer, sütöd míg megpuhul. Én imádom, vagy edd hozzá a tonhalt:)
2009. nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

a zöldségekből egy nagyon finom levest :)

másodiknak tonhalas tésztát.

(paradicsomprürét+ tonhaldarabokat összesütöd serpnyőben és rá a tésztára+ fűszerek)

2009. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Párold meg a zöldségeket, tedd hozzá a halat, paradicsomot, főzd ki a tésztát, aztán rétegezd tűzálló tálba, s pirítsd össze a sütőben!
2009. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
lecsót.
2009. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
A HARMADIK NAGYON JÓ!!!!
2009. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Pff semmi hús, de csesznye XD(tonhal hús de konzerves pfej xD)
2009. nov. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

15:29,neked mi bajod?

Nem azt irtam,hogy sohasincs,de ma nincs.Tegnap nem néztem meg a fagyot,és hàt nincs husi,kicsi babàval ilyen idöben nem màszkàlok vàsàrolni,de a pàrom este jön,és valamit addig enni kell neki adni.

Többieknek köszönöm,mind jol hangzik!A harmadiké különösen!

2009. nov. 24. 15:38
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
ha nekem 1 nap nem lenne hús inkább megkínoznám magamat
2009. nov. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem.Én nem fogyasztok mindennap hust.
2009. nov. 24. 16:23
 10/11 anonim ***** válasza:
63% te szerintem inkább ne írkálj ide. Nem mindenki eszik mindennap húst. Én pl mindennap eszek de attól még nem esek neki a másiknak mert nem eszik!! Arra meg nem gondoltál hogy lehet nincs rá pénz hónap végén hogy tejszínes grízsültben forgatott hawaii lecsógaluskát csináljon borban pácolt ludmillával??? Nem gyanús hogy az emberek nagy részének kenyérre alig jut? Akkor meg minek kell piszkálni a kérdezőt hogy mi és mennyi van a hűtőjében? Idióta.
2009. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!