Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mesélnétek nekem arról,...

Mesélnétek nekem arról, hogyan zajlik egy rendelés a starbucksban?

Figyelt kérdés
Pl.: önkiszolgáló-e, mit kérdeznek amikor rendelsz, stb...
2013. nov. 9. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Nem voltam még, de van egy tippem hogy így zajlik.


Bemész: Mit adhatok? Egy kávét. Tssshhhss. Mégvalamit? Köszönöm mást nem. 890 forintot kérek. Tessék. Köszönöm.

2013. nov. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Odamész, pult, kéred amit kérsz, fel van írva táblára a kiszolgálók háta mögött, hogy milyen lehetőségeid vannak, ott vannak a pultban sütikék meg hasonlók, kifizeted, általában ilyen névráírás is van, aztán arrébbmész, ott odaadják, és leülsz vagy elviszed. Tök ugyanolyan, mint az összes többi ilyen fajta helyen.
2013. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Bemész. Felül ki vannak írva az aktuális italok nevei. Onnan kiválasztod,hogy melyiket szeretnéd és milyen méretben. Megkérdezik mit szeretnél,te pedig elmondod.Ha akarod kérhetsz az italokba plusz tejszínhabot vagy szirupot és akár szójatejjel vagy zsírszegény tejjel is kérheted.Ha már kikérted,amit szeretnél, általában megkérdezik a neved. Válaszolsz és tovább mész a kasszához,ahol fizetsz. Aztán elmész a pult végéig és megvárod amíg elkészül az italod. Utána ha még szeretnél bele rakni valamit,akkor a kihelyezett pultoknál megteheted. Ott találsz édesítőt,sima cukrot,fehér cukrot,fahéj,kakaóport,vaníliát.

Kicsit hosszú lett,de remélem érthető.:)

2013. nov. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az 1. válaszoló nem mondott sok újat, viszont a 2. és 3. válaszolónak nagyonszépenköszönööm<33
2013. nov. 9. 16:31
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Pontosan ugyanazt írtam le amit ők. Nem értem miért lettem lepontozva. Lehet a tömörség zavart meg. Legközelebb részletesebben írom le a mondandómat, mert úgy látom igényled. :)
2013. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igeeeen:DD jofejvagy:)
2013. nov. 9. 20:53
 7/7 anonim ***** válasza:
A húgom szokott így válaszolni.. Te nem a húgom vagy véletlenül? :D
2013. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!