Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Főzésről, receptekről hol...

Főzésről, receptekről hol találok interneten fellelhető TV felvételt vagy hangoskönyvet?

Figyelt kérdés

Több helyen is kerestem már Recept Klubbos vagy hasonló témájú TV felvételt, szakács hangoskönyvet (akár mp3, akár más formátumban), de mintha nem is léteznének.


Tudom hogy könnyebb szakácskönyvvel, az olvasás sem derogál, tehát köszönöm az ilyen jellegű megnyilvánulásokat, de szeretnék a puszta felsoroláson és íráson túl személyesebb forrást találni - előre is köszönöm mindenkinek a segítő válaszokat. :-)


2009. nov. 15. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Keress főzőtanfolyamot!
2009. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"Keress főzőtanfolyamot!"


Persze, és lehetőleg zenét se hallgassak otthon, utcán sétálva vagy kocsiban ülve, hanem járjak koncertekre.


Kösz,

de nem az volt a kérdés, hogy te milyen teljesen más alternatívát ajánlasz, hanem ilyen felvételeket hol találok.

2009. nov. 15. 21:35
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha jól értelek,te nem csak a receptekre vagy kíváncsi,hanem azokra is akik főznek,nézni és hallani akarod a szakácsokat.

Szerintem a TV-k honlapjain próbálj ilyen műsorokra rákeresni.Paprika TV-n gondolom van.

2009. nov. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2009. nov. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok - angolul is jó vagy csak magyarul?
2009. nov. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Stahl konyhája videóreceptek:

[link]

2009. nov. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2009. nov. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2009. nov. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ejha, mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat, este ha hazaérek nekiülök átnézni őket. :-)
2009. nov. 16. 14:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Ebből én is szemezgetek(:-
2009. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!