Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A coelipan liszt aranyai?

A coelipan liszt aranyai?

Figyelt kérdés
Megtalaltam az osszetevoket az interneten de nem tudom az aranyokat. Kisfiam liszterzekeny lett sajnos es kulfoldon elunk, nem tudok hozzajutni, hogy tudjak neki jo kis nokedlit miegyeb kedvenceket fozni. Koszonom.
2013. okt. 6. 02:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket nem szokták pontosan megadni a termékeken.

Abból indulhatsz ki, hogy első helyen áll az arányaiban legtöbb összetevő, és így tovább a listán a kevesebbek felé.

Nekem egyéb gm. lisztek vannak itthon, de sajnos azokon sem szerepel pontosan.

FB-on van több LÉ csoport, csatlakozz be, nagyon sokat tudnak segíteni. Régi LÉ tagok visszaadják az ember életkedvét :)

2013. okt. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2013. okt. 6. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
HOL külföldön? Mert majdnem mindenhol lehet lisztérzékenyeknek való termékeket kapni, csak utána kell érdeklödni.
2013. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, hogy lehet! De ezt a lisztet azert kerdeztem, ahogy irtam is, mert lehet vele fozni. Nem tudom meg merjem-e probalni, a 4-5 dollaros - nem egeszen 1kg-os mindenre jo altalaban sutesre ajanlott lisztet. Minden hirtelen ert. Hatalmas info mennyiseg kering a fejemben. ...es US.
2013. okt. 7. 05:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!