Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális hogyha...

Szerintetek normális hogyha valaki ekkora adagot eszik a McDonaldsban egyszerre?

Figyelt kérdés
2 Bigmac, 2 sajtburger, nagy krumpli, hozzá ketchup. Mindezt 1 ember egymagába, és általánosan ennyit szokott enni, nem az hogy nagyon ki van éhezve, hanem mindig ennyit. Felnőtt férfi, és nem kövér.
2013. szept. 12. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Mini Mekis hamburgerből nem nehéz sokat enni.
2013. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Egy sajtburgert leszámítva, én is meg tudnám enni ezt a mennyiséget. A sajtburi helyett pedig innék üdítőt, tehát majdnem ott lennék én is mennyiségben. Pedig én nő vagyok.
2013. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Én ezt szoktam:

1 Bigmac, 1 nagy krumpli, 1 nagy kóla, 1 sajtburger, egy kis krumpli, kis kóla,+ 2 sajtburger

2013. szept. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a normális, hogyha az ember 1 BigMac-et, üdítőt és nagy krumplit enne! Szendvics, köret és üdítő. Persze mellé mehet a ketchup, majonéz vagy mustár. Aztán ha van még kapacitás akkor desszert! De a Mekiben amit felsoroltál az így egy csomó pénzbe kerül, szóval...
2013. szept. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Én ezt 48 kg-s nőként megeszem. Az almás pitét még ki is hagytad, meg a közepes Lipton zöld teát. :D
2013. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És még mindig 48kg vagy?! Hogy csinálod?!
2013. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Igen, annyi vagyok kb. 16 éves korom óta. 40 kiló voltam sokáig, nem akart feljebb menni, ezzel már nem tűnök túl gebének. Nem tudom, hogy csinálom. Biztos jó az anyagcserém, mert amúgy nem mozgok. Max. séta a kutyámmal, de amúgy ennyi. Autóval járok mindenhova, nem sportolok, stb. Bár Mekiben ritkán kajálok, szeretek változatosan étkezni, Mekibe szerintem félévente egyszer megyünk el a haverokkal. De itthon is nagyon sokat eszek, vagy más étteremben. És nem vetem meg a pörköltöket és az édességeket sem, szóval nem salátán meg csirkemellen élek, sőt. Szerencsés vagyok, az tuti. Majd 2 gyerek meg a klimax után már biztos nem leszek 48. :D
2013. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem normális, mert a felsoroltak árából már étteremben is ehetne rendes kaját.
2013. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

én 51kg vagyok..nem tudok hízni..hetnte 2x járok kb mekibe..amúgy én nem rajongók annyira a Bigmac-ért de mondjuk 1-et meg tudok enni szal majdnem sikerülne minden a listádról.

16/L.

2014. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok és lány, 16 éves koromtól meg tudtam enni két BigMac-et, egy nagy krumplit meg egy nagy kólát. De volt olyan, hogy ezek mellé még ettem egy McChickent is, és utána még bírtam volna enni. És ezeket csak ebédre :D Imádok enni és imádom a mekis kaját is. :)
2014. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!