Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy van hasonló...

Tudom, hogy van hasonló kérdé, de az rajtam nem segít. Szeged szeretnék édesburgonyát venni, ezt hol tudnám megtenni?

Figyelt kérdés
Már tök régóta ki szeretném próbálni ezt az édesburgonyát, mert ilyet még nem ettem, de mindenhol azt írják, hogy tök jó. Viszont itt Szegeden se Kaiser, se Interspar, se semmi ilyesmi, nem láttam még sehol, a zöldség árusoknál sem.
2009. okt. 17. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresd úgy,hogy csicsóka.Nekünk nem igazán ízlett,pedig volt a kertünkben.Kiírtani viszont évekig tartott.
2009. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az édesburgonya és a csicsóka nem ugyanaz: a csicsóka

MO-on is megterem, az édesburgonya viszont trópusi növény.

Egyébként az ize majdnem olyan, mint az édes sütötöké, esetleg azzal tudod helyettesiteni, ha valami recepthez kell. Sajnos azt nem tudom, hogy hol kapható.

2009. okt. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

találtam nagy nehezen, el se hiszem, már mióta kerestem ! :)

De köszönöm a segítséget!

2009. okt. 19. 12:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Remélem izleni fog, mi nagyon szeretjük.
2009. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Valami miatt nem tudok sajnos privát emailt küldeni, de nagyon érdekelne engem is, hogy hol találtál végül Szegeden édesburgonyát, mert én is régóta keresek, eddig hiába... Előre is köszönöm a választ.
2011. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok! Én is tettem már fel a kérdést!És képzeljétek a tesco-ba mindig látok, olyan 990-999 ft/kg
2012. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!