Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Meleg vagy hideg ételt vacsorá...

Meleg vagy hideg ételt vacsoráztok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy ki, mit szokott vacsorázni, főtt ételeket, vagy inkább szendvicseket, stb.

Én szendvicseket (páromék is), ehhez is szoktam hozzá, anno kollégiumban furcsa is volt, hogy meleg étel van vacsorára.


(Kérem szépen nem lepontozgatni egymást, és kulturáltan viselkedjetek egymással! Köszönöm!)


2009. okt. 10. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Meleg.Pirítós,lecsó,vagy valami főzött ételt:)
2009. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Mikor milyet! Valamikor hideg valamikor meleg.
2009. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szia! én szinte minden este túrót eszem, csak variálom a mellévalót. fogyizok, és ez jött be. ha elértem a súlyomat, akkor is valószínűleg hideget eszek, maximum valami könnyű levest. néha azért nem bírom ki, akkor ha marad ebédről csirkemell, akkor azt eszem salátával.
2009. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

attól függ

ha párom nálam alszik (heti 3-4 este),akkor mindig főzök valamit amit szeret,plussz min fél liter joghurt...

ha egyedül vagyok,akkor nekem elég egy szendvics is,vagy akármi,ami épp van,csak magamnak nem főzök

22/L

2009. okt. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 igabcsy ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen volt a napom, és ebédre hideget ettem vagy meleget.

Szerintem naponta egyszer szükség van a főtt ételre, így változó, hogy este mit eszem.

2009. okt. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mostanság nem szoktam vacsorázni, de régen mindig meleget ettem. Este általában eszem egy kis gyümölcsöt, vagy iszom valami meleg, tejes italt, aztán annyi.
2009. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

általában hideget eszek,persze van amikor ebédről marad kaja és azt eszem meg.

14,5/L

2009. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Meleget, mert dolgozom és este van időm főzni és akkor eszünk frissen meleget:)
2009. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hideget, de mióta elköltöztem otthonról nem vacsorázom.
2009. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hideget-meleget! Mikor hogy... Az a baj, hogy nem lenne szabad:)
2009. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!