Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ez már a, , vég"? Miért eszek?

Ez már a, , vég"? Miért eszek?

Figyelt kérdés
Miért eszek úgy,hogy nem vagyok éhes? Már rosszul vagyok,nem kívánom de akkor is ennék,ha eszek rosszul érzem magam ha nem eszek rosszul érzem magam. Azon vettem észre magam,hogy megeszem a szotyi héját is,műanyag kupakoot rágcsálok,gyümölcs magokat eszek. Érzelmi evő lennék? Vn is rajtam fölösleg..ez nem élet,nem az én testem ez ez nem én vagyok, viszont a fogyókúrát baromságnak tartom ( a mozgást nem,arra rászoktatom magam) Mit tehetnék,hogy ne az evés okozzon csak örömet és ne ez járjon betegesen a fejemben?
2013. jún. 11. 17:20
 1/7 anonim válasza:
szex
2013. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
amióta vaan szexuális életem valóban enyhült és fogytam is páran megjegyezeték,de még mindig beteges ez :S
2013. jún. 11. 17:25
 3/7 anonim válasza:
még több szex
2013. jún. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az igen :DDDD odaköltöznék én a fiúhoz,de fiatal vagyok azért ahhoz:D majd 1-2 év múlva
2013. jún. 12. 19:21
 5/7 anonim válasza:
Hány éves vagy ha megkérdezhetem?:D
2013. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én a figyelmedbe ajánlom ezt a könyvet Andrew Matthews :hallgass a szívedre
2013. jún. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
17:)
2013. jún. 13. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!