Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti nem vagytok elhízottak,...

Ti nem vagytok elhízottak, akik ebbe a kategóriába írkálnak?

Figyelt kérdés
Mit esztek egésznap? Unalmatokba is esztek?
2013. jún. 6. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi az összefüggés a kettő között...
2013. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem én fényevő vagyok !!! Csak neon fényt eszem !!
2013. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, bár szeretek főzni és enni is, de szerencsére az alkatom vékony.

Ugyanazt eszem, mint bárki más halandó, napjábban kétszer, vagy háromszor, (reggeli-ebéd-vacsi, vagy csak ebéd-vacsi)unalmamban nem szoktam enni, csak ha éhes vagyok. Ha van gyümölcs, akkor két étkezés között azt is szoktam enni.

2013. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

176 cm és 56 kiló vagyok....:)


Szeretek főzni, és itt gyakran kapok hasznos tanácsokat, na meg ugye másoknak is lehet segíteni a tapasztalatainkkal! Eszem én unalmamban néha, de nem látszik meg.


Miért lenne elhízott, aki ide írogat? Szerintem többnyire háziasszonyok, sütni-főzni szerető emberek írnak ide, ennek semmi köze a súlyhoz:)

2013. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rajtam van +10 kg, de azért mert gyógyszert szedek. Nem pedig azért mert zabálnék, vagy ide írogatnék :D
2013. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nem lesz valaki kövér, hogy szeret főzni és ide írogat:)
2013. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
csak elég sok hogy süssek tortát, hol vegyek milka 300grammos csokit stb. látok:D én nem értem,hogy nem híznak az emberek
2013. jún. 6. 16:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én pl. minden héten sütök tortát (azt jobban szeretek, mint süteményt), pedig csak ketten vagyunk a párommal és mindketten vékonyak. A felét-háromnegyedét általában megesszük a hét folyamán (hűtőbe azért 4-5 napig bőven eláll a torta, ha nincs benne nyers tojás), 2-3 szeletet meg szoktam küldeni a sógornőméknek (a párom együtt dolgozik a sógorával). Szóval így elfogy egy közepes méretű torta egy hét alatt, pedig mind normál alkatú emberek vagyunk. 1 szelet torta naponta azért nem a világvége:)
2013. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat eszek, és egy héten többször sütök is, de a 168 centimhez 48 kg vagyok. Nagymamám rendszeresen anorexiásnak hisz, hiába eszem meg előtte ebédre a húslevest, a pacalpörit, és nyomok be 2 szelet tortát... Ő úgy gondolja, hogy a következő találkozásunkig ez az összes fogyasztásom. :)
2013. jún. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!