Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi ez a névre szoló CocaCola?

Mi ez a névre szoló CocaCola?

Figyelt kérdés
Tudni kéne valamit róla? Vagy csak ény vagyok lemaradva?!:D

2013. máj. 15. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
2013. máj. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Most nem értem igazából mi a kérdésed, mert amit belinkeltél minden szépen levan írva.

Ez külföldön elég nagy siker volt, és ezért vezetik ezt be. Mivel ez csak egy bizonyos ideig lesz így, lehet gyűjtögetni ezeket a palackokat, mert azért szerintem mégis egy frankó dolog ha kapsz egy kólát amin a te neved van, az azért nem rossz. Ezt fel lehet fogni egyfajta limitált kiadásúnak is, ami mintha a te nevedre szólna.

Szerintem jópofa ötlet ez, és persze hatalmas reklám is ha belegondol az ember.

2013. máj. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
#2: Az elsô hsz-ben az oldalt nem a kérdezô linkelte be :-) .
2013. máj. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
A reklám miatt csinálják, de csak nyár végéig. Szerintem pont iskolaidőre kellett volna időzíteni. Mondjuk az is lehet, hogy ha nem járnak suliba, akkor kevesebb kólát isznak és azért van most.
2013. máj. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért idôzítették nyárra mert akkor van a "szezon", olyankór fogy a legjobban a sör, klóla, energiaitalok stb. A nagy melegben veszik a kólát mint a cukrot.
2013. máj. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos az emberek többsége olyan mint a félkegyelmű kisgyerek, öröm tölti el a saját neve láttán. Néééézd ott van a neveeeeem!!! És megveszi, megveteti magának azt az ócska löttyöt. Ennyi is elég a buta népnek.
2013. máj. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
bizony, hatos :D látod itt is mennyi van..
2013. máj. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
#6: Sztem csak reklám, de egyáltalán nem ócska lötty, és aki eddig nem vette ezután sem fogja aki meg eddig vette az most is fogja függetlenül hogy mi van ráírva. Biytos hogy lesz olyan is aki a neve miatt fogja venni de nem hiszem hogy sokan lesznek az ilyenek.
2013. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Én eddig nem nagyon vettem kólát, de mostantól fogok, ha meglátom a saját nevem! Igen, buta vagyok, de ez akkor is jó!
2013. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Reklámfogás!

Mert milyen jó az, hogy a saját neved látod viszont a colás üvegen. Meg a szüleidét, tesóidét, barátodét/barátnődét.. és egy csomó kólát megvesznek, amit aztán meg is isznak és tönkreteszik a szervezetüket.


Marketing szempontból azonban jó fogás. A Coca Cola, mint piacvezető, arra törekszik, hogy minél tovább a csúcson maradjon. Adtak már poharakat, voltak ilyen-olyan limitált kiadású kólák, most ismét berobbantak a köztudatba a névre szóló kólával.

2013. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!