Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hízni szeretnék ezért eltervez...

Hízni szeretnék ezért elterveztem hogy 1-2hétig a mekibe ebédelek (sajtburger, sültkrumpli. Stb szerintetek fel lehet szedni evvel pár kilót?

Figyelt kérdés
A válaszokat előrre is köszönöm
2013. ápr. 30. 19:45
 1/7 anonim válasza:
100%
igen, de csak ha hízásra vagy hajlamos. Egyik ismerősöm mióta fent lakik Pesten, egy héten 3x mekizik, szeptember óta 8 kilót hízott. Én is egy időben mindennap mekis kaját ettem (már nem eszek ott), de talán 20 dekát, ha egyáltalán, híztam :D Egyébként nem fog jót tenni a gyomrodnak.
2013. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hajlamos a hízásra ajnos ezért akartam ezt csinálni
2013. ápr. 30. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem (csak) hízni fogsz, hanem megterheled a szervezetedet mindenféle, ennivalónak nem igazán nevezhető, hulladékkal. Ez miért lenne jó neked? Ha már hízol próbálj meg egészségesebb ételektől. Olajos magvak, aszalt gyümölcsök. De még a zsíros állati eredetű ételek is jobbak annál amit leírtál. Pár kiló nem éri meg, hogy tönkretedd az egészségedet! (oké 1-2 hét nem a világ, de akkor is)
2013. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez így ahogy van hülyeség. Minek eszel a mekibe? Egyél otthon normálisan, szóval mindent de mértékkel. Igyál banános tejes turmixot reggeli mellé ami lehet zabkása, teljes kiőrlésű kenyérből szendvics tojással, sajttal zöldségekkel stb.

Nyugodtan ehetsz egy este is szénhidrátot, édességnek pudingot, gyümölcsös sütit, túrós sütit, palacsintát stb. Olajos magvak, kókuszreszelék szintén jó.

2013. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 acelsziv ***** válasza:

Fúj a francba. Szeméttel tömnéd magad?

Vegyél inkább fehérjét, vagy Aktív Árpát.(utóbbit a bioboltokban megkapod) Kajálás mellé még bedobsz egy adagot és egészséges tömegnövekedés lesz.

2013. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár hónap izomtömeg-növelő edzés (étrend adja magát), majd hirtelen abbahagyni. Hirtelen felpattanhat egy tizes.
2013. máj. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fel lehet szedni! De Mekis kaják helyett inkább egyél sok szénhidrátban gazdag ételt, táplálkozz változatosan és rendszeresen!
2013. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!