Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vissza hivtátok volna hogyha...

Vissza hivtátok volna hogyha a rendelést rosszul hozták ki?

Figyelt kérdés
Anyám nem volt hajlandó vissza hivni a pizzériát mert nem jót hoztak ki (nem is szeretjük amit kihoztak)és most itt dühöng 1 órával a rendelés után már felesleges visszahivni őket ugye ?, (kb fél órája hozták ki)
2009. szept. 25. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Sosem késő. Ha egyszer még most bontotta ki. na. telefonáljon azonnal. Én is jártam már így.
2009. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Hát én vega vagyok és párszor az én rendelésemet is elrontották. Miután kihozta a futár és rájöttem, hogy ez húsos, visszahívtam őket, hogy ezt félrenézték. Persze addigra már beleharaptam, mert kívülről ugyanúgy nézett ki, mint a vega (egyébként tortilláról van szó). Szóval duplán kellett fizetnem, kárpótlásul adtak egy sütit... pfff

Aztán egyszer elmentem egy pizzériuába... mondom kukoricás gombás pizzát szeretnék. Kész lett, a biztonság kedvéért mielőtt elindultam volna megnéztem hogy nem húsos-e és hát az volt. A pizzás lány válasza az volt erre, hogy náluk a kukoricás-gombás pizzába sonka is van... pffff

Azóta mindig megnézem!

2009. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat felhivtam őket azt mondták hogy sajnálják legközelebb jobban figyelnek (hát sokra mentem vele)de nektek köszönöm a válaszokat
2009. szept. 25. 15:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Én tuti nem is gondolkoztam volna rajta hogy felhívjam e A PIZZÉRIÁT. Sőt ezzel a válasszal nem elégített volna ki, ezért a főnökükkel akartam volna beszélni, valószínű adtak volna másikat vagy ha nem mentem volna feljebb. Jó lehet hogy ez csak egy pizza , de azért a pénzért mindenki maga megdolgozik érte... Én ilyen makacs, önfejű vagyok, és ha valami nem úgy van akkor balhé. 22/L
2009. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én pedig rendeltem egyszer,egy családi pizzát.A felét úgy kértem,hogy gyerekeknek lesz,csak sajt,sonka,és kukorica legyen rajta. Hát úgy megcsípőzték az egészet,hogy még mi sem bírtuk megenni.

Telefonáltam,és mivel már késő volt,másnap hoztak egy másikat. Igaz,hogy ezzel nem voltunk kisegítve,mert másnap már főztem,de akkor sem hagytam annyiban a dolgot !!!

Neked sem kellett volna.Még nem késő,hívd vissza őket,hogy tudomásodra jutott,hogy kötelességük kárpotólni valamivel.Vagy a legközelebbi rendelésnél az 50 %-ot fizeted,vagy bárhogy..

2009. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja,és ez a Don Pepénél volt.
2009. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!