Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a búzakorpával?...

Mit kezdjek a búzakorpával? Mihez lehet felhasználni?

Figyelt kérdés
Fogyókúrámhoz vettem,kefírbe raktam, de mintha fűrészport ettem volna.Borzasztó íze volt. Ti mihez használnátok fel,/ kidobni nem akarom, hátha kapok pár jó tippet tőletek/
2009. szept. 24. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is vettem évekkel ezelőtt, én is fogyókúrához, szintén emberi fogyasztásra alkalmatlannak találtam... Kár elrontani vele bármilyen más hozzávalót, úgy csak még több kaját dobsz ki... Én kis pogácsákat csináltam belőle, túróval, tejföllel, de úgy se lett ehető, így még nagyobb lett a "károm".


Hátha valaki mégis tud valamit, amitől jó lesz... :)

2009. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A zacskón van ugyan 1-2 tipp, hogy keverjük rántásba, vagy palacsintába,vagy kefírrel ,joghurttal fogyasztható...de jobb ötleteket várok.Egyébként kicsit utánanéztem, egy kórházban kimondottan fogyasztandó betegeknek adtak napi 3 evőkanállal( szegények) 2,5 l folyadékkal, állítólag étvágycsökkentő hatása van.De hogy nyelik le, szárazan,még mással se ehető...:))
2009. szept. 24. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőm minden reggel egy evőkanállal kever a joghurtjába, és így szorulás elleni csodaszerként használja - szóval ő sem azért eszi, mert hű, de finom :D
2009. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is fogyókúrához vettem, de annyira nem tudtam vele mit kezdeni, hogy lejárt a szavatossága. Így kuka lett belőle.
2009. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!