Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Gyümölcstálat Szegeden!?

Gyümölcstálat Szegeden!?

Figyelt kérdés

Lényegében egy egyszerű de étvágygerjesztő gyümölcstálra lenne szükségem a barátnőm reggeli meglepetésére, különleges alkalomból a pénteki napra. 

Sajna sokat dolgozom és időm nem lenne ezt az alkalomnak megfelelő színvonalon reprezentálni neki. (Igen...béna vagyok :DDD) Valami ötlet hogy hol vagy ki tudna nekem ebben segíteni?!


Csak komoly válaszokat várok, trollok légyszíves távozzanak. Ami fontos lenne hogy csütörtök este hazavihető formát kellene öltsön.



2013. ápr. 9. 05:26
 1/4 anonim válasza:
Az aszalt gyümölcsök is játszanak? Vagy csak nyersre gondolsz?
2013. ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Frissre gondoltam (már amit ebben az évszakban be lehet szerezni), akár gyümölcssaláta vagy csak szimplán egy pofás hidegtál is megtenné. Bepróbáltam már 1-2 hidegkonyhát ezzel kapcsolatban, de kevés sikerrel...
2013. ápr. 9. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:

az Árkádban mintha láttam volna egy ilyen gyümölcsös beülőst, azt hiszem a CBA-val szemben volt, a -1es szinten, de nem tudom, még meg van e

meg azt hiszem van gyümölcssaláta a gyorskajás részeknél, fönn az emeleten, a magyarosnál

illetve még a Nagyáruház éttermi részén is megnézheted, ott is volt régen mikor párszor ott ettem, lehet kérni elvitelre

2013. ápr. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a "gyümölcsös beülős" a konyhakész termékek boltja, Mars téren nagyobb választékkal is van ott (ott volt először), és onnan biztos lehet venni mert vállalják gyümölcstál készítését is.

Igaz ezt már későn írtam de remélem tudtál szerezni a barátnődnek. :)


Amúgy Árkádban nem CBA hanem Spar van:D

2013. ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!