Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik cukrászdát ajánlanátok...

Melyik cukrászdát ajánlanátok Budapesten, ami tényleg jó, és nem túl drága?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Budapest elég nagy és nagyon sok cukrászda van. Ha picit részleteznéd milyen célból keresel, vagy szűkebben melyik részen, az jó lenne.

Pl. Be akartok ülni többen, vagy elvitelre kellene süti, vagy a fagyi érdekel? Vagy különleges tortát szeretnél?

2009. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Párommal akarunk beülni sütizni. Főleg északabbi kerületek érdekelnek: XV, IV, XIII.
2009. szept. 20. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Első.

Újpesten a Horváth cukrászda szerintem nagyon jó, és az emeleten a Sugarshop-ban egy csomó vicces süti meg nyalóka meg aranyos kis marhaság van.

A másik, a Daubner ami még jó, az a Szépvölgyi úton van.

Én többet frankón nem tudok, van még egy csomó de jót nem tudok.

2009. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Újpest, Horváth cukrászda az Árpád üzletháztól egy saroknyira.
2009. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Többfelé van boltjuk, és sok finom sütijük van.

2009. szept. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

előttem szólóval egyetértek-DAUBNER cuki a Szépvölgyi úton(én azért nem járok oda,mert a kiszolgás legtöbbször bunkóra sikeredett,és én többet nem megyek olyan helyre ahol nem a szám ízlése szerint szolgálnak ki)de az ízek nagyon finomak ott be kell valljam,elég drága,és a fagyijaik is kegyetlen finomak.


Vári cukrászda-16.ker,Szlovák út 82. hát nekem ez a csúcspont....fagyiban magától értetődik,sütiben pedig nekem ugyanúgy,anyunak kétségei vannak ezt illetően-neki a Daubner sütijei jobban ízlenek.

A Vári cukiban csoda fagyik vannak,muskotályos,tej/cukor nélküli fagyik is vannak,rizstejes is van,chilis csokoládés is,életemben ennyi finomságot még nem ettem,mint ott!Öntetek vannak,isteniek a fagyikhoz,nyáron szezonális gyümölcsök hozzá,hát kész vagyok a Váritól:-))))

Nekem az a legszuperebb!

Van még egy cukrászda ahol a fagyi isteni,viszont a sütemény borzalmas,ki vannak száradva(senkinek nem ajánlom)és ez a cuki a Rigó Jancsi,12. kerület,Böszörményi út 17. a fagyit meg KELL kóstólni itt.Eszméletlen,de a sütit ne!

2010. febr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!