Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Asia Centerben milyen Rockstar...

Asia Centerben milyen Rockstarokat/ egyéb ritka energiaitalokat lehet kapni, és hol, mennyiért?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én olyan üzletet láttam,ahol sok Monsteres cuccot lehetett kapni (póló,pulcsi,sapka,stb..) meg persze energiaitalokat.Nem voltam az üzletben,de láttam hogy azért volt sok fajta ritkább energiaital.De amúgy ha az élelmiszerüzletekben szétnézel,biztos találsz valami ritkábbat.Én ott vettem pl Che Guevara energiaitalt meg olcsón Bombát :).
2013. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A bolt egyébként melyik szárnyban van?
2013. ápr. 8. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
1.vagyok,ne haragudj de sajnos nem emlékszem ><.Úgy dereng hogy a Monsteres bolt az egyik ilyen kis "mellékutcában" volt,csak sajnos pont nem emlékszem,melyik szárnyban.
2013. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Majd megkeresem.
2013. ápr. 17. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!