Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy találom meg ezt a cukrász...

Hogy találom meg ezt a cukrászdát?

Figyelt kérdés
Keresek egy cukrászdád, de nem tudom hogy mi a neve és hogy pontosan hogy kell oda menni, csak annyit tudok hogy a 130-as busszal kell menni majdnem a végállomásig (pólus) és ott át kell szállni azt hiszem a 96-os buszra, de tovább nem tudom (és a 96-os busz nem is biztos) segitség :D (ott nagyon finom különleges tortákat lehet csináltattni ) és még ma elkéne oda mennem .
2009. szept. 9. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán az újpesti Horváth cukrászdára gondolsz. A 96-ossal Újpest-központ felé az Árpád üzletháznál kell leszállni (Rózsa utca kereszteződés) és előresétálni egy sarkot. Épp a saroképület a cuki, ha erről van szó.
2009. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg a Pálmai cukrászdára is gondolhatsz. Akkor pedig a 96-osról a piacnál kell leszállnod,de megáll ott a 130-as is csak a piac másik oldalán.
2009. szept. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A második választ egészíteném ki azal, hogy az a cuki Újpalotán van, ha jól tudom, úgyhogy ha erre gondolt a kérdező, akkor nehogy az újpesti piacig menjen.
2009. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos, melyik volt? Kíváncsiak lennénk.
2009. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) teljes a siker köszönöm a segítséget, a Pálmai cukrászda volt a nyerő
2009. szept. 9. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!