Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Torkoscsütörtökön nem fogadják...

Torkoscsütörtökön nem fogadják el az éttermek a szép kártyát (azok amik más napokon igen)?

Figyelt kérdés

Ha már van ilyen,szerettünk volna élni a lehetőséggel,teljes áron drága az étterembejárás.Van szép kártyánk,elfogadóhely mindegyik étterem amit néztem.Felhivva őket 4-bl 3 egyértelmű nemleges választ adott,az ötödik a teltháztól tette függővé (ha nem lesz teltház,akkor mehetünk szépkártyával)


Kicsit felháboritó,nem mindegy nekik mivel fizetünk?



2013. jan. 17. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Irány a fogyasztóvédelem!
2013. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fogyasztó védelem !!
2013. jan. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És hogy tudom bizonyitani hogy engem elküldtek azzal hogy szép kártyával akarok fizetni.Csak telefonbeszélgetés volt.
2013. jan. 17. 15:15
 4/11 anonim ***** válasza:

torkoscsutortok@netpincer.hu - ügyfél szolgálati email..


Irj ide emailt és kérdez rá ,hogy ilyenkor mi a teendő . ha az étteremben elfogadják a szép kártyát a hétköznapokon akkor a torkos csütörtökön miért nem . Vagy van erre valami külön szabály . Remélhetöleg kapsz magyarázatot .

Ird majd meg mi lett a vége..

2013. jan. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Andizsuzsi ***** válasza:
91%
Valószínűleg azért, mert a Szépkártya az étteremnek pénzbe kerül, az államtól nem annyit kap vissza, mint amennyit te fizettél az ételért. Ha emellé még árengedményt is adna, akkor valószínűleg veszteségesen tudná csak az ételt adni.
2013. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Írtam a torkoscsütörtökös cimre.


Akkor ne vegyen részt a torkoscsütörtökös akcióban,vagy máskor se fogadja el a szép kártyát.

Mert ilyen erővel az erzsébet utalvánnyal is csak normál árú terméket lehessen fizetni,akciósat nem? ugyanmár

Megdolgozok a fizumért és a cafeteriáért is,amit fizuemelés helyett kaptunk,akkor had költhessem el.

2013. jan. 17. 15:54
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem fogadják el a szép kártyát, akkor fizessetek készpénzzel és máskor költsétek el a szép kártyát. Az éttermek így is 50%-os árakkal dolgoznak most, szóval az nem drága.
2013. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nekem drága a normál áruk,inkább nem megyek,főzök otthon.

Nyaralásra nem ment el mind,kimozdulni sem ártana,ezért gondoltam.

Főképp hogy ők ezt vállalják,akkor tartsák is be.

Bár igy már elment a kedvem ezektől az éttermektől,majd nem torkoscsütörtökre keresek valami olcsóbb helyet.

2013. jan. 17. 16:03
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Még az 50%-os kedvezményes ár is drága neked amit most kínálnak?

Itt a GYIK-on van egy hasonló torkos csütörtökös kérdés és ott írja egy hozzá szóló, hogy ők mennek és az utolsó órában 990ft-ért annyit eszel amennyi beléd fér lesz. Ha ez igaz és lesz ilyen akkor az jó áron van!

Ha neked sok az %0-os kedvezményes ár is akkor keress ilyen éttermet ahol ehhez hasonló árajánlatok vannak.

Szerintem megéri étterembe menni most, mert ilyenkor olyan drága étteremben is lehet enni amit az ember nem enged meg magának hétköznapokon sem.

2013. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem Pest vagy közelében lakunk,hogy ennyire kedvező ajánlatok legyenek.

Az ország keleti részében lakunk,ahol nincs ilyen.És megnézem mire költöm a kis fizetésem mellé kapott cafeteriát.

2013. jan. 17. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!