Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » McMenü™ Plusz mennyibe...

McMenü™ Plusz mennyibe kerül most a mekibe? És mit tartalmaz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt tartalmazza: [link] Az árát sajnos nem tudom.
2009. aug. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1270 Ft-ba kerül, ha Big Mac, Mc Royal, Mc Farm stb a szendvics benne, ha pl Dupla Royallal, vagy Ínyenc csirkével/grill csirkével kéred, akkor azt hiszem 100 Fttal több. A menüben 1 db szendvics, és 2 db választható tetszőlegesen: 4 dl-es shake, 5 dl-es üdítő, kertész saláta, nagy burgonya, vagy 3dl-es kapucsínó található. (szóval lehet olyat csinálni, hogy a szendvics mellé 2 db nagy burgonyát kérsz, de így nem jár üdítő, stb) Ha az akciós, "poharas menüt" szeretnéd, azt nagymenüben, bármely szendviccsel, és szénsavas üdítővel(cola, fanta, sprite, light cola, coke zero)kell kérned!

remélem segíthettem!:)

1 mekis

2009. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
OFF: mekistől kérdezem, hogy holnap valóban 100Ft lesz 1db sajtburger minden mekiben? És mivan, ha beálltím fél 5-kor a sorba, de 40-ig nem kerülök oda? Ugyanúgy megkapom ennyiért vagy a normál árat kell fizetnem?
2009. aug. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a héten szabadságon vagyok, így "megúsztam" a dolgot, de hidd el, 100 perc alatt tuti sorra kerülsz, mert több emberrel(kasszással, konyhai dolgozóval) készülnek erre a napra. a lényeg még, hogy 1 vásárló max 3db-ot vehet akciósan(100Ft/db), tehát ha többet akarsz, hívj el még 1 embert:)
2009. aug. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm! Igen úgy terveztem, hogy többen megyünk, azért nem mindegy, hogy mennyiért veszi meg az ember..
2009. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget! Holnap én is odastartolok. :)

Jó pihit a mekisnek! :)

2009. aug. 27. 13:47
 7/7 janduraakos válasza:
koszonom
2011. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!