Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a jégsaláta és hogyan...

Mi a jégsaláta és hogyan tudom elkésziteni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

jégsalátát bárhol lehet kapni (ha arra gondolsz amire én...) Auchan tesco cora... zöldségesnél is.

feldarabolod, és bármilyen más zöldséget adsz hozzá, meg estleg olíva olajat vagy salátaöntetet, és kész

de van egy csomó ilyen recept bármelyik receptes oldalon

2008. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

a jégsaláta egy növény.


egy saláta fajta. ránézésre inkább káposztának tűnik, annyira tömör. Leginkább öntetes salátákat szoktak belőle csinálni, más zöldségekkel.


[link]

2008. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ebből készül a mekiben a cézár saláta is, van benne jégsaláta, kockázott sajt, főtt pulykamell (vegetával ízesített), valamint fokhagymás ízesítésű kenyérkockák (dobozos, ezt is lehet kapni pl.Corában). Mi is szoktunk itthon csinálni, gyorsan megvan és finom :))) Szerintem legjobb hozzá az ezersziget öntet, bár ez ízlés dolga
2008. jún. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!