Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretnék csinálni party...

Szeretnék csinálni party falatokat szilveszterre, tudnátok ötleteket adni?

Figyelt kérdés

Gondoltam sonkatekercsre, de nem tudom milyen sonkát vegyek, amiért nem fizetem ki a gatyámat is, de attól még finom. Sajtkrémes kukoricás töltelékre gondoltam bele, és 3 fogpiszkálót szúrnék bele, aztán 3 részre vágnám, hogy tényleg falatok legyenek. Kibérelt kocsmában leszünk amúgy és lehet kaját vinni csak nem túl maszatos ételekre gondoltam.

Emellett szerintem a miniszendvicsekkel nem lőhetek nagyon mellé. Tehát kiflikarikák, margarin, felvágott/kolbász, sajt, kecsap bele fogpiszkáló, vagy kiflikarikák és valami szendvicskrémmel kenjem meg? Más ötlet?


2012. dec. 16. 23:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Sonkatekercs: jó ötlet, ha szétnézel a különböző sonkák között (és az áraik között), még talán érdemes megnézned a füstölt tarját (megfőzve, vékony szeletekre vágva) és annak az árát is hozzávetni, melyik lenne a nyerő.


Egyébként én helyette-mellette darálthúsból gyúrnék jó csípős kolbászhúst, kis golyókat formázva belőle, megsütném, és fogpiszkálót beleszúrva kínálnám.


Mellé még esetleg valami kiklopfolt hússzelet kb. 5x5-ös kockákra vágva, sörtésztába mártva kisütni. Ez is fincsi falat.


A kifli-karikák egyik fele csípős kolbásszal, másik fele főtt tojás karikákkal, nem biztos, hogy mindegyikre kecsap, lehet köztük egy csepp mustár, vagy majonéz, esetleg piros arany stb. ízesítés is.


De ha stefániát sütsz, és azt rakod tálcára leszelve és nem sajt-tekercs, stb. az is jó szerintem.

2012. dec. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!