Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fiú dolgozhat McCafé-ba? És...

Fiú dolgozhat McCafé-ba? És ha igen hol?

Figyelt kérdés
a kérdésem az lenne, hogy fiú McCafé-s van esetleg Budapesten valahol és ha igen akkor hol melyik étteremben?

2012. nov. 19. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen dolgozhat fiú is ott.
2012. nov. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze, láttam már, de nem hiszem, hogy te szabod meg a McDonald'son belül, hogy melyik munkát akarod
2012. nov. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És Pesten melyik étterembe láttatok?
2012. nov. 20. 11:00
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, hogy csak melegek dolgozhatnak ott aki fiú természetesen, de én most végeztem el a sulit (vendéglátói) és egy barista képzést végeztem mellé és kávézóba szeretnék melózni és hát először McCafé majd külföld. És ezért kérdezem, hogy Pesten hol van erre lehetőség.
2012. nov. 20. 11:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt a Mekinek ilyen meki dolgozós szavazása. Ott is volt több srác is aki a McCaféban dolgozott.

Menj be hozzájuk aztán kérdezd meg, ahol keresnek dolgozókat oda szerintem felvesznek.

2012. nov. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!