Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ételektől hízhatnék meg?

Milyen ételektől hízhatnék meg?

Figyelt kérdés
158 cm magas vagyok és csak 45 kiló.A combjaim és a karjaim vékonyak. Akármit eszek nem hízok tőle, ezt édesanyámtól örököltem ő is ilyen. Szeretnék egy kicsit teltebb formásabb lenni!
2008. máj. 24. 16:57
 1/4 anonim válasza:
Hu,mintha csak magamat hallanám (167/45).Fogyassz sok szénhidrátot.Gondolok itt kenyérre,tésztákra(pl:spagetti,tejszínes-sonkás tészta,stb).Ha teheted ritkábban egyél-igyál olyan dolgokat,melyek gyomorsavat csinálnak.De lehet venni patikában és sportboltokban természetes tömegnövelő szereket,de azok mellett elengedhetetlen a rendszeres testmozgás(legalábbis 1 héten 3-szor fél óra kötelező).Ha nem tudsz egyszerre sokat enni szedhetsz mellé vitaminokat is.A Herbáriákban lehet kapni "Étvágygerjesztő" teát,ha esetleg az étvágyaddal van a baj.Remélem tudtam valamennyire segíteni.Sok sikert a hízókúrához! :)
2008. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ha hízni akarsz,akkor ajnálom a minél zsírosabb kajákat,édességet,pizzákat,és sok fehérjét,szénhidrátot...olyan dolgokat vegyél a boltban,amikben magas a kalóriatartalom
2008. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne egyél iylen rossz éeteleket! A jóték9ony hízás mellett betegségeket is szerezhetsz miattuk, vagy hiánybetegségeket. Én úgy tudom, hogyha kiegyenslyozottan, egészségesen táplálkozol, és mellé rendszeresen mozogsz, akkor beáll a normál testsúlyod. Ez van akkor is ha sovány, vagy kövér vagy...:)
2008. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én 172 cm vok, és 48 kiló....rengeteget eszem, de sehogy se látszik meg.... reggelire legalább 2 szendvicset megeszek, 2 szer ebédelek, uzsi meg vacsi tök későn....és semmi.......ugyhogy inkább tornázok....ha zsír nem lesz rajtam soha, akkor legalább kis izom legyen.... és persze mielöt edzesz, elötte egyél vmit amibe sok a szénhidrát, mert az alakul át izommá:P
2008. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!