Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan szerettessem meg...

Hogyan szerettessem meg férjemmel a zöldségeket?

Figyelt kérdés
Más férfi szereti őket? Semmilyen formában nem eszi meg, sem rántva, sem párolva, egyszerűen utálja a zöldségeket. Évek alatt odáig eljutottam vele, hogy ha salátát csinálok vmilyen öntettel azt szívesen megeszi. Már nem tudok mit kitalálni, ma töltött cukkinit csináltam ebédre, de közölte, hogy inkább ilyet ne csináljak többet :)
2009. aug. 10. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy sem tudod. Az én párom is ilyen, szinte semmilyen zöldséget nem eszik meg. Én a legelején megmondtam neki, hogy nem vagyok hajlandó kétfélét főzögetni állandóan. Ezért fogta magát, és összeszedett nekem egy csomó receptet, amit megeszik. De ettől függetlenül igyekszem úgy főzni, hogy kombinálható legyen. Például a múltkor készítettem magamnak brokkolifőzeléket (persze neki nem ízlett), ezért sütöttem ki natúr szeletet, ez jó volt a főzelék mellé is, és főztem mellé rizst. Szerintem csak ezzel a kombinálgatással lehet megoldani a dolgot.
2009. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, kétfele én sem vagyok hajlandó főzni, főleg hogy még pici a lányunk. Kombinálgatással próbálom én is megoldani. Minden mást megeszik a drágám csak a zöldségeket nem. A kertben pedig egy csomó minden van, de neki csak a hús kell :) azért imádom...
2009. aug. 10. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Igen, az enyém is ilyen, csak a tészta meg a hús. A főzeléket azért nem eszi meg, mert "milyen állaga van", de a krumplifőzeléket megeszi. Meg a másik, hogy nem szereti a hagymát, miért kell mindenbe hagymát rakni. Én meg reszeljem le, vagy tanuljam meg milliméteres darabokra vágni. Persze ha nem látja, akkor nem veszi észre...

De az a szakácskönyv nálunk bevált, főleg azért, mert én is most tanulok sok mindent főzni. Meg van amikor ő is beáll a konyhába.

Ez van, így szeretjük őket.

2009. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jéééééé Én csak zöldségeken és gyümölcsön élek, szó szerint ;) 28/F.
2009. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!