Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol intézitek a nagy bevásárlá...

Hol intézitek a nagy bevásárlást? Mit hol érdemes venni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ott, ahol éppen akció van.


Ma pl. a Sparban fogok vásárolni, mert 5 kg burgonya 399 ft, vagy az 1 kg Pick Báthory szalámi 2990 ft, és a fokhagyma is akciós. Kenyeret az Aldiban fogok venni mert ott a legolcsóbb.


Holnap a Pennybe megyek majd, mert az 1600 g pecsenye kacsa 1199 ft, ami hétvégére nagyszerű lesz ebédnek.


Szóval nálunk minden vásárlás helyszínét az akciók határozzák meg. Ha a Tescoban lenne valami jó akció akkor odamennék... :)

2012. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok


Amúgy én mindig böngészem a neten az aktuális újságokat, aztán összeírom, hogy mit kell vennem és azt hol fogom megvenni. Én Pesten élek, itt a környéken az összes bolt megtalálható, szóval ha kell, 1 óra alatt betudok járni akár 4-5 boltot is gyalog. :)

2012. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tescoba mert a munkáltató minden karácsonykor ad a dolgozóknak 200 ezer ft Tesco utalványt és abbol még van.
2012. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos már 3-4 helyen, mert mindenhol más olcsóbb és van ami nem is kevéssel, nem gondoltam volna pár éve. hogy akcióvadász leszek valaha.
2012. okt. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Húsból a hentesnél rendezek nagy bevásárlást, nagyon jó akciók szoktak lenni, és nem romlott az áru, vagy ilyenek, csak minden hónapban más-más van nagyon leakciózva. Ha olyan, akkor bevásárolok egy nagyobb adagot.

Egyébként nem szoktam nagybevásárlást tartani, mert albérletben lakok 2 másik emberrel, mindenki külön konyhán van, a 35 négyzetméterre nem férne be sok cucc... Még ha lenne egy tárolóhelyiségünk, akkor talán felhalmoznék cukrot, lisztet, ilyesmiket, de így nincs hol. A fagyasztó jó, azt csak én használom... :D

2012. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Sparban jók a hús készitmények.A Tescoba járok legtöbbször mert nincs messze és kb tudom mindennek a helyét igy nem rohangálok össze vissza órákig amit utálok.
2012. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Zöldséget/gyümölcsöt/tojást a piacon, húst vagy a hentesnél (házunkban van, így mindig látom mi van jó áron), vagy Spar vagy LIDL akciós pultjáról.

Egyéb ételt és tisztítószert 90%-ban a LIDLben, maradékot néha AUCHANban vagy dm-ben.

2012. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!