Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mik a McDonald's előnyei és...

Mik a McDonald's előnyei és hátrányai?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 15:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Előnye hogy mindig nyitva van, ha nincs semmi más akkor még mindig van meki. Hátránya hogy egy forintot nem ér, bevágok 8 sajtburgert és 5 perc múlva éhes vagyok.
2012. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Előnye, hogy mindig nyitva van, jók a kaják, mindig friss, új ajánlatok vannak, stb.


Hátrányai: Sokan járnak oda, nehezen találsz helyet ha le akarsz ülni mert sokan járnak oda, mindig tele van, sokba kerül, nincs házhoz szállítás, stb.

2012. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%

Az a hátránya, h nincs előnye.

Viccet félretéve, ahogy előttem is írta red, mindig nyitva van, ezért az éjszaka közepén is lehet tápot kapni (bár ennyi erőből inkább elmegyek a Tescoba).

Én nagyon ritkán járok mekibe, 2 évente egyszer max, mert nem túl jó az ár/érték arány. Túl sokat kérnek, kevés kajáért. Simán megeszek egy rakat hambit, és utána is éhes vagyok. Akkor inkább sütök itthon magamnak, és az húsból készül legalább.

2012. okt. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Előnye: Mindig nyitva van, mindig szolgálat készek csak telt háznál kell várakozni de ez inkább a kisebb helyeken jellemző.

Hátránya: Drága, amit adnak nem mennyiség egy normális ember nem lakik jól egy egyszerű sajtburgerrel, az üdítő italok néha túl vannak hígítva jó azt sajnos kell is hígítani mert ők sűrítettbe kapják meg. A kaják zöme teljesen egészségtelen tele van tartósítóval meg ízfokozókkal.

2012. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Előny: egyszerű megjegyezni, hogy mi a menü, nincsenek meglepetések. Ha kérsz valamit, az egész országban bárhol biztos lehetsz benne, hogy mit kapsz. Aránylag kényelmes egy gyorskajáldához képest. És igen, a nyitvatartás.


Hátrány: irreálisan drága, a körítést, dekorációt, hangulatot is keményen kifizettetik. Nem is túl laktató, és az alapanyagok minősége körül is állandó botrányszag lengedez.

2012. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Előnye:

Ár-érték-mennyiség arányban jobban megéri ott fagyit (shake, flurry, mittomén) vásárolni, ha Budapest belvárosában és egyéb, turisták által elözönlött területein jársz, mintha vennél pár gombóc fagylaltot vagy kelyhet vagy nem tudom. (Nyári tapasztalat.)


Hátránya:

Ugyanannyi pénzből, mint amennyibe egy menü vagy összeállítás vagy akármi kerül, más helyen laktatóbb ételt kaphatsz.

2012. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%
Az ÁNTSZ számos ellenőrzése során mindig itt találja a legkevesebb szabálytalanságot, míg a hagyományos éttermek átlagosan lényegesen kedvezőtlenebb minősítést kapnak.
2012. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

Előnye: ha mozizás után rám tör a zabálhatnék, degeszre kajálhatom magam


Hátránya: elképesztően drága, sokan vannak, és ami igazán zavar, hogy a sok túlsúlyos ember is ott rohad, és tömi az undorító testét, hogy még visszataszítóbb és hájasabb látványt nyújtson


Egyébként, kb. 2 hónapja megfogadtam, hogy soha többé nem eszek ott. Éppen siettem, de gondoltam beugrom kajálni gyorsan, az árakat nem nézve rendeltem magamnak, majd kifizetéskor döbbentem rá, hogy több, mint 3000 Ft értékben kajáltam, és egyáltalán nem laktam jól. Pénzlehúzás az egész.

2012. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
64%

Hát jah nagy igazság, h szinte mindig nyitva van meg gyorsan kiadják a kaját.

Aki sokat utazik annak ez nagy kincs, bár most volt időm a Meki helyett beugrani a mellette lévő henteshez, 700-ért jól laktam.

2012. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%

#8


Nem tudom, hogy te melyik mekibe jársz de ahova én járok az inkább átlagos testalkatú fiatalokkal és középkorúakkal van tele.

2012. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!