Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A mcdonald's a menőbb vagy a...

A mcdonald's a menőbb vagy a burger king?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 18:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Én a meki melletti kis büfébe járok itt helyben. :D
2012. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
62%
Mi a kérdés lényege? Mi az, hogy menőbb? Üzletileg nem tudom, bár sokak szerint a meki a piacvezető, ergo nagyobb az árbevétele. A burger viszont az én ízlésemhez kellemesebb ízű ételeket készít. Amúgy én a Wendy's-t szerettem, amíg volt. De SOHA NEM LÁTOGATTAM GYORSÉTTERMET PRESZTÍZSBŐL!!! A gyorsétterem abból a szempontból egyáltalán nem "MENŐ". Ellenben, ha megéhezel, akkor egy praktikus alternatíva.
2012. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%

En a Burger K-be egyszer egy csirkeburgert ettem, es a hus szörnyü volt! A hasabburgonya viszont jobb volt, mint a Mekis. Narancsle 100%-os a Mekiben, Burger Kinges cukrosviz. Összessegeben a Meki!

De pont emiatt en azota nem is jartam ott, ha mar nagy ritkan gyorskaja, akkor Mekizünk.

Meglep, hogy masoknak a Burger K jobban tetszik, erdekelne, Ti mit esztek ott?

2012. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%
Én a Burger Kinget szeretem jobban, ott is a whoppert. Nagyon ritkán megyek, nekem a házi koszt a legjobb.
2012. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Burger Kingben egyszer ettem valamilyen egyszerűbb hamburgert, a hagyma majdnem több volt benne mint a hús, azóta sem megyek a közelébe sem. Utálom a hagymát, legalább feltüntették volna hogy ez hagymaburger.

Mekiben legalább ehető a sajtburger. Oda sem járok gyakran, talán havonta kétszer.

2012. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
42%

Én meg hazamegyek, 5 perc alatt megsütök egy jó marhasteaket isteni közepesre, sütök hozzá egy kis kakukkfüves krumplit és egy kis vörösborral olyat eszek, mint sok előkelő étteremben sem...

Ti meg egyétek csak a szemetet 10szeres áron...

2012. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A Meki a menőbb! De a Burger King is jó! Nekem mind2! :) :D
2012. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Bocsanat a kerdesert, de a whopper nem felig nyers hus, ha steak a neve?

(En vagyok az egyik korabbi, aki meg csak egyszer voltam a Burger K-be, es a Mekibe is ritkan. Hozzateszem, csak a gyerekek miatt.:))

2012. okt. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

A Whoppernek, Whopper a neve, nem steak.

Nem félig nyers. Nagyon finom hamburgerhús van benne ami át van rendesen sütve.

2012. okt. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
33%
Külföldön már nagyon régóta csak a prolik meg a turisták járnak mekibe. szerintem lassan nálunk is kezd gáz lenni. Ha már gyorskaja, KFC. De ha beszaladsz a sarki non stopba vagy egy benzinkútba egy szenyáért, ezerszer jobban jársz.
2012. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!