Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy hónapja lejárt mascarpone...

Egy hónapja lejárt mascarpone jó még?

Figyelt kérdés
Nem volt felbontva
2012. szept. 21. 16:25
 1/7 anonim válasza:
Tudtommal a mascarpone nagyon veszélyes tud lenni, ha megromlik, inkább ne kockáztass.
2012. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Á, az túl jó táptalaj a baciknak, és 1 hónap elég sok.

Szerintem biztos, hogy rossz.

2012. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megkóstoltam most, és nem savanyú, így se? :(
2012. szept. 21. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Hát... Más baja sincs? Nem büdös, nem nyúlik, olyan, mint ha jó lenne?

Mert akkor megkockáztathatod, de inkább csak te edd, ha vannak gyerekeid nekik ne add oda. :)

2012. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem nyugodtan megeheted. Romlott tejterméktől maximum egy kis hasmenésed. A romlott hús és tojás nagyon veszélyes, de tejtermékek nem parák. Ha az íze jónak tűnik, megeheted.
2012. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Én repíteném a kukába. Lejárt tejtermékekkel sem árt óvatosnak lenni (főleg 1 hónapja lejárt). Ha egy 500g-os Szarvasi akkor sajnálatos, hogy nem dolgoztad fel, de ha 250g-os olcsóbb, akkor kisebb szívfájdalommal szabadul meg tőle az ember.
2012. szept. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Micsoda finnyás népek vagytok. Én, ha az egyetemi koli közös hűtőjében találnék egy, egy hónapja lejárt mascarpone-t, szaladnék vele a szobámba, nehogy valaki elhappolja előlem. Túl jól éltek, az a ti bajotok.
2012. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!