Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Honnan lehetne friss datolyát...

Honnan lehetne friss datolyát beszerezni?

Figyelt kérdés
Tehát nem aszaltat, hanem feldolgozatlant. A világ nagyon sok részére szállítanak, nem igazán értem, hogy itthon miért nincs kereslet/kínálat. Hazai forgalmazó, vagy külföldről való rendelés is érdekel akár nagyobb mennyiségben is, persze az ára sem mindegy.

2012. szept. 21. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A török és arab boltokban próbáld.
2012. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Friss datolya mennyivel jobb mint az aszalt?
2012. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Összehasonlításként nézz meg bármilyen aszalt gyümölcsöt és a friss változatát. Két teljesen különböző dolog.
2012. szept. 21. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Culinarisban szokott lenni, de az árát nem tudom. Ráadásul minden üzletük Budapesten van, nem tudom, ez számít-e.
2012. szept. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szabó Éva Györgyi válasza:

A DOMI FRUIT Kft is forgalmaz, Iráni natúr friss datolyát. (2360 Gyál, Kiskomáromi út 23.)


A Szolnok, Tisza-COOP ABC-ben vettem.

Nagyon finom volt, mert teljesen más mint egy aszalt datolya.

De többé nem ehetek ilyen terméket, és valószínű aszaltat sem fogok enni.


Mivel eddig semmi problémám nem volt az aszalt datolyával, erről a friss datolyáról sem gondoltam, hogy lesz.


NEKEM ALLERGIÁS REAKCIÓT VÁLTOTT KI!


CSAK ANNAK AJÁNLOM AZ ELFOGYASZTÁSÁT, AKI NEM SZENVED VIRÁGPOR ALLERGIÁBAN, VAGY VALAMILYEN FŰFÉLÉK POLLENJÉRE NEM ALLERGIÁS!!!


LEHETSÉGES, HOGY NÁLAM EZ VÁLTOTTA KI AZ ALLERGIÁT, VAGY ESETLEG NEM VIZSGÁLTATTÁK BE A TERMÉKET, MÁS ALLERGIÁT OKOZÓ PARAMÉTEREKRE!!!


VIGYÁZZATOK A FRISS DATOLYÁVAL!!!


Ja, és a nagybetűvel írott rész nem kiabálás, csak FIGYELEMFELHÍVÁS mások részére, hogy senki ne járjon úgy, mint én!


Köszi, ha elolvasod!

2019. márc. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!