Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért sztárolják itt egyesek...

Miért sztárolják itt egyesek annyira a monstert amikor egy vacak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 08:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A Rehab szerintem tényleg az.

Olyan, mint egy gyenge narancslé és semmiféle energiát, vagy koffeint nem lehet érezni benne.

A többit amúgy én szeretem, bár a Red Bullt, Bombát sokkal jobban.

A Monsterekben nincs elég energia, de ízre szerintem jók amúgy.

2012. szept. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Mondjuk mert mindenkinek más az ízlése, és van, aki tényleg szereti?!:D
2012. szept. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam az alábbiak szerint:

1. nap éjjel 11kor fáradtan éhgyomorra fél liter Bomba - hatás: alig érezhető

2. nap éjjel 11kor fáradtan éhgyomorra fél liter Kobra - hatás: semmi

3. nap éjjel 11kor fáradtan éhgyomorra fél liter Monster - hatás: utólsó korty után kb 20 mp elteltével felpezsdültem, eltűnt a fáradság


Szóval a lényeg, hogy tapasztalatom szerint a Monster "üt" a legjobban, a többit ihatom úgy mint ha vizet innék.

2012. szept. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát nekem a monster semmit nem hatott és a hányinger kerülgetett az ízétől. Hogy lehet azt meginni???
2012. szept. 13. 08:23
 5/13 anonim ***** válasza:

Én amikor először vettem energiaitalt, Monstert vettem, nem volt semmi bajom az ízével (még nem volt összehasonlítási alapom). Azóta ittam már mindenféle márkájú energiaitalt, nemrég pedig újra ittam Monstert, és alig bírtam legyűrni, borzalmas íze volt a többi energiaitalhoz képest... És ráadásul ezért kérnek el egyes boltokban 500 Ft-ot.

Egyébként nekem a kedvencem az Adrenalin márkájú, nálam az ütött a legnagyobbat, és a Gilroy erdei vegyesgyümölcs ízű energiaitalának szeretem a legjobban az ízét.

2012. szept. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Gilroyt még nem ittam :D A Leszarom is finom amúgy :D Meg van egy 100 forintos nállunk a pennyben. Dragster. Sztem annak is jó íze van meg olcsó is. :D

Akkor lehet h ott a baj h én már másokat is kostoltam és tudom mi a jó :D

2012. szept. 13. 11:17
 7/13 anonim ***** válasza:

Most akkor az íz a lényeg vagy az, hogy "üssön"?

Ez két külön dolog.

2012. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nekem hatni sem hatott semmit meg lenyelni is alig bírtam. Am meg a kettő együtt lenne a lényeg, mert hatni is hiába hatna akkor sem innám meg ha egyszer hánynom kell tőle
2012. szept. 13. 15:58
 9/13 anonim ***** válasza:

Értem. :)

Nos szerintem a Monstert azért is "kedvelhetik" jobban, mert nagyobb a marketingje. Szerintem.

A sok tudatlan meg azt veszi amit mondanak, hogy vegye meg.

Én a Monsterre esküszöm (tapasztalat), ki erre, ki arra.

Aki meg csak úgy issza, "mer mijen mennő", az elemehet...

Szerintem.

2012. szept. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tehát a lényegben egyezünk h sokan azért isszák mert menő v mert nagyobb a marketingje :D
2012. szept. 13. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!