Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet Budapesten olyan...

Hol lehet Budapesten olyan szenfvicset kapni, ami háromszög alakú és fóliába van csomagolva? Ha jól emlékszem tramezzini a neve.

Figyelt kérdés

A debreceni Bartók Béla kórházban tudom, h lehet kapni a büfében, de máshol még nem láttam sajnos.

Előre is köszönöm!



#szendvics #tramezzini
2012. szept. 8. 09:39
 1/7 anonim válasza:
100%
Spárban és kb majd minden nagyobb boltban (néha még kis CBA-kban is) a salátás madárkajáknál keresd. Am. szerintem nem éri meg majd 600Ft-ért.
2012. szept. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja,... ja...

Jól írja az első beíró : A SPAR-ban is kapni és szerintem sem éri meg az árát...

Mi inkább a kiflis szendvicset szoktuk venni, sokkal kiadósabb, laktatóbb, egy hosszú kifli megtömve sonkával, sajttal, salátával, stb. és nincs 600 Ft.


Kisebb élelmiszerboltokban ugyanilyen hosszú kifli-szendvics 300-400 forintba kerül, úgy vettem észre, szinte már mindenütt kapható ilyen...

2012. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, még sehol sem láttam tényleg. Lehet másról beszélünk, én nem azokra a szendvicsekre gondolok, amiből 1 vagy 2 van félbevágva és becsomagolva. Amit én mondok, az elég nagy méretű (kb 30 cm hosszú), háromszög alakú és egy kevés saláta, sonka, meg valami majonézes-szerű szósz van benne. Erről beszéltek Ti is?
2012. szept. 8. 13:01
 4/7 anonim válasza:
100%
Tesco Expressben is van, de tényleg sok helyen kapni.
2012. szept. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Tesco,Spárba is láttam ... szerintem bármelyik nagy áruházban kaphatsz ha jól időzítesz mivel ezek gyorsan fogynak :) tapasztalatból tudom :D
2012. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Antispecista ***** válasza:
Szia! Majusban (ha minden igaz 5-en) nyitunk egy bisztrot a Palotanegyedben a Vas u. 3-ban. Az lesz a neve, hogy Peas and Love. Nalunk lesznek ;)
2014. ápr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Antispecista ***** válasza:
...csak nem foliaba lesznek csomagolva, hanem hofeher konyharuhaval lefedve ;)
2014. ápr. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!