Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nyersen ehető a rizs?

Nyersen ehető a rizs?

Figyelt kérdés
A szervezet meg tudja emészteni a boltban kapható nyers rizst? (lusta vagyok megfőzni)
2012. aug. 29. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Akkor inkább egyél mást, ne edd nyersen, vagy főzd meg.

Amúgy csak poén a kérdés, ugye? :D

2012. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez vicc ugye?Ha lusta vagy húst sütni azt is nyersen falatozod?
2012. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki...,de sztem rosszul jársz!!Kb. 5 perc az egész rizs készités...,amúgy se főzzük a rizst hanem pároljuk!
2012. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki!!!!!!
2012. aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lusta vagy megfőzni? akkor inkább ne is egyél semmit, vagy keress valami mást.
2012. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem viccből kérdeztem :) csak sok macerával jár elkészíteni mindig beleragad a tál aljába stb... meg rengeteg vizet megköt... nyersen egyszerűbb lenyelni, igazi szénhidrátbomba, a kérdésem csak az hogy ezt megemészti-e teljesen a szervezet szerintetek?
2012. aug. 29. 21:10
 7/10 A kérdező kommentje:
A húst muszáj megsütni mert sok benne a baktérium, azt nem enném meg nyersen semmi pénzért se! :D
2012. aug. 29. 21:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha Te ezt is amit most írtál,komolyan írtad..,akkor nagy baj van a fejedben!!Mi a sok macera???Megmosod szűrőben,lecsepegteted,kevés olajon 3 percig megfuttatod,kétszeres mennyiségű vízzel felöntöd,1 percig főzöd,majd fedő rá és 20 perc alatt a gőzben megpuhul.Ennyi!
2012. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
miért nem válaszol senki a kérdésemre? :/ szétoffoljátok a témát :(
2012. szept. 3. 12:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Erre énis kíváncsi vagyok am szerintem jobban jártál volna ha a sport/egyéb kérdéselnél teszed fel a kérdést mert itt a sok gyökér nem tudja mi az a testépítés meg h. fél kiló nyersen mért rizst megfőzve megenni egy nap...
2012. szept. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!