Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Éjszakai repülés tea?

Éjszakai repülés tea?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Próbáltátok már ezt az altató hatású teát? Mennyire vált be nektek? Az elalvással küszködök, gyakran vannak ilyen időszakaim. Citromfű levél teát ittam már, de most kíváncsi vagyok erre a teára is. Vélemény?
2012. aug. 22. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak időszakos alvás zavaraim, én akkor ilyen nyugtató tea( [link] keveréket szoktam inni ami bevált, próbáltam a Bio Mandalas Éjszakai repülés teáját is, nekem semmit nem hatott.
2012. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam tegnap az éjszakai repülést, hátha.. De nekem sem vált be! Maradok az előzőnél. De a citromfűből 2 filtert kell meginnom, hogy elérjem a kívánt hatást. A gyógynövény boltban azt mondták, miután leforrázom 2 percig hagyjam letakarva és utána igyam meg. Ezt azzal magyarázta, hogy minél tovább hagyom benn a filtert, annál több hatóanyag vesz kárba.
2012. aug. 24. 23:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!