Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan ételeket/ital...

Mondanátok olyan ételeket/italokat, amelyek gyorsítják az anyagcserét?

Figyelt kérdés

Nem akarok hasmenést, csak olyanokat amelyek gyorsítják az anyagcserét és nem nagyon hizlalnak.

Köszönöm!


2012. aug. 19. 21:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és minden nap tornázok 30 percet. :)
2012. aug. 19. 21:12
 2/11 anonim ***** válasza:

Aszalt szilva pl, de ez embertől függ, kinek mi hat, nekem pl. érzékenyebb a gyomrom a paradicsomos dolgokra, elég hamar kimegy, aminek ki kell, ha érted.

Amúgy rostban gazdag kaják, kevés csoki, cukor meg ami megfog.

2012. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. aug. 19. 21:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, de csak a józan eszemre hagyatkozva, hogy könnyen emészthető, nem zsíros, szénhidrátban szegény ételek, kis adagokban történő napi ötszöri étkezéssel gyorsítható fel az anyagcsere.
2012. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Zöld tea
2012. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

meleg levesek-pl zöldségleves, májgombócleves, gyümölcsturmixok kis fahéjjal, chili paprika, erős paprika-pl lecsóba de picit, joghurt-kefír-tej-aludtej, túrók, aszalt szilva, gyümölcsök-huu főleg nálam az érett barack, szőlő, alma és a szilva, szilva, sárgabaracklekvár, kefírbe búzakorba és lenmag áztatva

főzelékek lágy tojással, zöldségek, dinnye, víz

pl ha nekem székrekedésem van akkor megszoktam inni egy doboz light colát-tudom nem a legjobb, de amikor már annyira puffadok hogy szinte fáj ez mindig segít vagy a kávé édesítővel

2012. aug. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A zöldségek és gyümölcsök többsége.


Pl.: a citrusfélék nagyon jók, barack, alma, körte, brokkoli...


Rengeteg tea van, zöld tea, borsmenta, csalán...


És a fűszereket se hagynám ki: chlili, kurkuma, gyömbér, fahéj...

2012. aug. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Paradicsom rám is ilyen hatással van...

csipős ételek is serkentik elvileg.

Aztán - igaz Görögországban és nagyon finom, mézédes, édesebb mint itt- szőlő is.

Szaftok is.

2012. aug. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2012. aug. 20. 20:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Bő egy hete eszek rendszeresen müzlit. Elég rendesen kell menni üríteni, van hogy napi kétszer is. Tejbe megáztatod, és működik, legalábbis nálam
2012. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!