Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik ez a liszt?

Melyik ez a liszt?

Figyelt kérdés
Ma láttam a hal a tortánban ahol Rubint Réka főzött,és egy fajta liszttel fözött amiről azt mondta hogy 5 %-ban szívódik fel a maradékban pedig belülről "kipucolnak".ez melyik?
2012. aug. 9. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak a latin nevét tudom. Utópia fantazmagória. :D

Nem létezik ilyen liszt, gondolom valami norbiupdate-s terméknek kellett valami reklámduma.

Hidd el, 100%, hogy nincs a világon olyan liszt, aminek az 5 %-a szívódna fel.

2012. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy úgy!:D Amúgy én úgy hallottam, hogy norbi lisztjébe cellulóz van ami valóban nem szívódik fel, és az is lehet hogy kipucol, de könyörgöm, mi pocsék lehet?? Persze ezt csak hallottam, nem tudom biztosan így van-e.:)
2012. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ehez hasonló liszetet vagy hasonló ételt nem ismertek?
2012. aug. 9. 22:49
 4/5 mustafa33 ***** válasza:

A krumpliliszt ilyen hatású. De sajnos csak a kutyákra! ☻

(rövid emésztőrendszerük nem tudja megemészteni a keményítőt)

2012. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Norbi Update liszt nem csalás és nem ámítás! :) Valóban ennyi szívódik fel, semmi baj az ízével, max. annyi, hogy kicsit több folyadékot igényel főzéskor-sütéskor. 2 éve főzök ezzel és csak ezzel, nem híztam vissza!
2012. aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!