Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A laktózmentes taj 100 százalé...

A laktózmentes taj 100 százalékban megbízható?

Figyelt kérdés
Reggel ittam (elöször) és kicsit fáj azóta a hasam.

#tej #laktózmente
2012. júl. 15. 15:33
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi:tej
2012. júl. 15. 15:34
 2/8 tetro ***** válasza:
Hogy érted hogy mennyi megbízható? Laktózérzékeny vagy?
2012. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
laktózmentesben is maradhat laktóz nyomokban, csak azoknál okoz panaszt, akik nagyon súlyosan érzékenyek rá
2012. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen de most ittam elöször
2012. júl. 15. 15:43
 5/8 A kérdező kommentje:

:S

hát remélem majd elmúlik

2012. júl. 15. 15:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha arra is érzékeny vagy, próbálj rizs, szója, zabtejet.
2012. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mióta vagy laktózmentes étrenden? Az is lehet, hogy a régebb óta felgyülemlett dolog még csak most ürül ki. Én pl hetek óta nem ettem semmilyen tejterméket, mégis jelentkezett. Amúgy a dietetikus azt mondta, hogy a laktózmentes tej, ha többet fogyaszt valaki, okozhat problémát. Meg ki lehet próbálni a kókusztejet is. Házilag is el tudod készíteni, úgy nem drága.:)
2012. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi:)

1,5 hónapig nem ettem semmilyen tejterméket mert azt hittük csak idéglenes.Most kiderült hogy nem pénteken és azóta ettem 2szer tejterméket gyógyszerrel és nem lett semmi bajom.Ma reggel ittam elöször ilyen tejet és azóta fáj a hasam

2012. júl. 15. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!