Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Őrölt erőspaprikát mennyi...

Őrölt erőspaprikát mennyi ideig lehet felhasználni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Míg be nem hálósodik,de addigra már az ereje és gyengébb és ha nem jól van tárolva a színe is fakulhat.
2012. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ez kb. mennyi idő alatt következhet be?
2012. júl. 4. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha sötét dobozban van,a moly nem mehet bele,akkor akár egy évig is.
2012. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
á, szóval amelyiket már 4 éve szórom a levesbe ideje lenne kidobni? de nem hálós!
2012. júl. 4. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha még benne van abban a celofán-zacsiban amibe vetted, akkor a minden-napos használatra csak viszonylag keveset végy ki belőle csatos üvegbe. A többire a zacsi száját hajtsd vissza szorosan, légmentesen, és vagy befőttes gumival, (vagy én cellux-szal szoktam) szorosan leragasztani.

Ha már kiöntötted abból a zacsiból, amiben vetted, nem baj, öntsd bele egy mélyhűtős tiszta zacsiba, azt is tudod légmentesen, szorosan visszazárni.

Ha valóban jól tárolod, akkor egy évig kb. jól el van egy szekrény, vagy spájz sötétebb sarkában.

2012. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és bivalyerős is
2012. júl. 4. 22:01
 7/7 anonim ***** válasza:
4 éves? Jesszusom, én már nem tartogatnám!
2012. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!