Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen tálas mixeretek van?

Milyen tálas mixeretek van?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, aminek nagy a tála és a keverő leért a tál aljára. Dagasztórúddal.

2012. jún. 19. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen Bosch mindenes robotgépem van otthon, évek óta használom és imádom!


Bevallom őszintén, a típusszámát nem tudom, azt tudom, hogy az átlagnál sokkal nagyobb motor van benne, emiatt sokkal drágább kategóriába tartozik, de szerencsém volt, mert nászajándékba kaptuk! :)


Édesapáméknak is ilyen gépük van egy régebbi verzió, az is mindennel felszerelt, abban néha egy kis műanyag "söprő" lapát megadja magát, eltörik, de olcsón, könnyen pótolni tudják szerencsére (az enyém egyelőre bírja a gyűrődést), és azért nem fél évente törik el, hanem 2-3 évente! :)

2012. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jajj bocsánat, lemaradt a link. Itt egy fénykép, melyikre gondoltam:


[link]

2012. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont ilyen van mint amit linkeltél.Ennek egyébként leér a tál aljára a keverő.
2012. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nekem nagyon tetszik. De az anyósomnak lesz és ő nem tudná ezt használni. Valami tök egyszerű modell kellene neki. Habverő + dagasztó.
2012. jún. 21. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!