Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember (főleg...

Van itt olyan ember (főleg férfi) aki nehéz fizikai munkát végez és vegetáriánus? Hogy bírod?

Figyelt kérdés

miket eszel, mikor stb stb

köszönöm a megtisztelő válaszod



2012. jún. 14. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha vega vagy, rakasd át a kérdésedet abba a kategóriába, hamarabb fogsz választ kapni rá!
2012. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
1-2 sportoló próbálkozott ezzel, de hamar rájöttek, hogy állati zsír és főleg protein nélkül nem megy. és abbahagyták
2012. jún. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 medve5 ***** válasza:
41%

Nem vagyok vega,de sokkal kevesebb húst és zsiros kaját eszek,mint eddig.

Amikor dolgozok,akkor rendesen eszem,amikor nem,akkor szinte csak zöldséget,sajtokat.

Ha rendes fizikai munkát végzel,akkor kell a kalória,különben össze fogsz esni,tönkre megy a gyomrod,a szervezeted.

2012. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Aki nehéz fizikai munkát végez, annak nincs ereje, ideje ilyen hülyeségekkel foglalkozni, mint a vegetáriánusság. Az eszik jó kedvüen bármint, nem nyammog mint a nyúl.
2012. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Az itt válaszadók többsége soha nem ásta bele magát a táplálkozás rejtelmeibe az biztos. Különben nem mondana ekkora hülyeségeket - tisztelet a kivételnek. Nem csak vegetáriánus, de vegán sportolók is vannak. És gondolom nem fogjátok elhinni, de vannak világbajnokok is köztük. Minden sportágban ott vannak, legyen az erőemelés, vagy kitartó sportok. És nem kell lemondaniuk sem izomtömegről, sem jó erőnlétről. Miért kell válaszolni egy kérdésre, ha halvány gőzötök sincs a témáról? A vegánok nem csak füvet esznek, vagy salátalevelet. Összekeveritek őket a diétázó kis cicababákkal, akik fél tik-takot esznek naponta, azt is kihányják, nehogy elhízzanak?

Én vegán vagyok már 3 éve, azelőtt 2 évig vegetáriánusként éltem. A kulcsa az egésznek, hogy változatosan kell enni, de ez a mindenevőkre is igaz. Semmi bajom, a vérképem rendben, az erőnlétem is. Hetente 4-szer gyúrok.

Az elején sokat kellett tanulnom a tápanyagokról, vitaminokról, és hogy mi mivel kombinálva a legjobb. De manapság már rengeteg könyv, és internetes oldal (akár idegen nyelvű) áll rendelkezésre. Vagy akár faszbúkon is talál az ember közösségeket akik segítenek.

Itt pedig pár link, lapozgassatok bennük. Csak hogy lássátok milyen sápadtak és gyengék a vegák :-)


[link]


[link]

2012. jún. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen

én is gondolkozok rajta, de egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy most akkor együnk sok húst mert alapvető forrás vagy csak heti 1-2szer, mindenhol mást írnak

én van hogy sok húst eszek de van hogy csak heti 1-2szer

akkor most mi a jó szerintetek?

magvak VS hús

2012. jún. 26. 06:58
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
A párom 25 éve vegetáriánus,nem sovány,nem kövér, sportol.Utálja a tojást is és a szóját is, tehát ilyesmit sem főzök neki.Évente B12 vitaminpótlást kap injekció formájában,mert ez az egyetlen,ami esetleg az étrendjéből hiányozhat,és más módon nem kerülhet a szervezetbe,ha nem eszik húsféléket.Igaz,hogy nem végez nehéz fizikai munkát, de ez amúgy szerintem nem mérvadó.Nézd meg,hogy ez a hülye téveszme,hogy nehéz fizikai munka =pörköltzabálás,hová vezet!50 évesen majd minden fizikai munkás kövér,gondolom,azért,mert sokkal több a bevitt kalória,mint a leadott.
2012. jún. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igyon sört, teli van b vitaminnal!
2016. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!