Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Trofea étteremről mi a vélemyé...

Trofea étteremről mi a vélemyényetek?

Figyelt kérdés
én még nem bróbáltam de a férjem nagyon szeretné, nektek mik a tapaszatlaitok?
2012. máj. 19. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon kedvelem. Már kettőt kipróbáltam, és nem csalódtam benne. Finom a kaja, a pincérek kedvesek, és figyelmesek, tehát, csak ajánlani tudom.
2012. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi már többször voltunk, hétvégén nagyobb a választék, jobb ételek vannak. Néha nagy a tolongás, sokan vannak, de volt olyan is, amikor egész kellemesen meg tudtunk ebédelni. A pincérektől nem kell sokat várni, mint a robotok kb., szóval azért nem kell elegáns kiszolgálásra számítani. Viszont jókat lehet enni, ha lefogy valami, akkor cserélik, mi mindig találtunk magunknak finomságokat, lehet húsokat is kiválasztani, halakat, ami megtetszik és egy szakács ott a szemed előtt megsüti neked.
2012. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit drága,de ahogy az első is írja, finom, friss a kaja,gyorsak, udvariasak a pincérek.
2012. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%

Tök mindegy, ha a férjednek ez a vágya, nem hiszem, hogy annyira ellenkezned kéne!

Kipróbáljátok, ízlések és pofonok.

A kollégáimmal az éves kajálást mindig ott tartjuk. Őszintén? Utálom!!! Több éttermükben voltunk, mindet. Viszont: 15 másik ember szörnyen odavan érte, mert bármennyit lehet enni.

Nálam nem ez az elsődleges szempont, de évente egyszer kibírom.

Ha nem tetszik, max. többet nem mentek.

2012. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Többen jártam már. Ami a legjobban bejött az a Visegrádi utcai volt. A Margit körútit viszont egyáltalán nem ajánlom.
2012. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem. Sok finom, friss ételük van. Egy rakás olyan, amit azelőtt még nem kóstoltam.
2012. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a Mexikói út környékiben voltam többször, mindig kisebb társasággal. Diplomaosztó utáni buli, vagy munkatársakkal.

Meg voltam elégedve mindannyiszor. Volt mikor én fizettem az egészet, de legalább tudtam előre, hogy annyi lesz a számla és kész. Mikor mindenki fizette a magáét, akkor sem kellett a szétosztáskor variálni.

Talált magának mindenki kedvére való kaját, a folyó bort és a csapolt sört tartalmazta az összeg. Szerintem egy étlapos helyen nem jöttünk volna ki ennyiből, meg nem is nézték volna jó szemmel, ha három órán át ott vagyunk.

Megkóstoltam egy csomó olyan kaját, amit addig még nem ettem, van köztük olyan, amit azóta is rendszeresen eszem máshol is, és olyan is, amiből megbántam volna, ha egy egész adagot kellet volna megennem.

2012. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont ma voltunk és szuper! Ha nem nagy ünnepek környékén mentek akkor nincs is tumultus.
2012. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15%

Én nagyon szeretem!:D Az motivál a tanulásban, hogy hogyha kitűnő leszek, akkor megint elmegyünk anyuval:D Bár legutóbb kiakadt rám, mert fogtam egy mélytányért, és abba beleadagoltam a fagyit és ráöntöttem a somlóinak a csoki öntetét:D Na és ebből ettem 3 tányérral...rohadtjó volt:D

A pincérek is nagyon udvariasak voltak:) Mondjuk az egyik végigfigyelt, és amikor mentem wchez megszólalt, hogy hányni megyek-e...xd

A mexikóiba voltunk egyébként:)

2012. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!