Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Magyarországon kisvárosban...

Magyarországon kisvárosban nem is lehet kapni Oreo kekszet?

Figyelt kérdés

Vas megyében lakok, itt a kisvárosban még a Tesco-ban sincs Oreo.

Miért csak a nagyobb városokban lehet kapni úgy, hogy még ott is keresgélni kell nagyon?


Magyarországon hogy hogy nem elterjedt az oreo keksz? Mert pl Romániai boltok dugig vannak vele.


2012. máj. 19. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert nagyon drágán akarják adni. Én Budapesten kerestem egy csomó ideig, végül találtam az intersparban, 100g-os csomag volt valami 600 Ft!! Eléggé el vannak szállva, ennyiért ember nincs, aki megveszi. Vagy max. a 9gag-ezők, egyszer, hogy kipróbálják.

Ha reálisabb áron adnák, akkor szerintem itt is elterjedtebb lenne.

2012. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Van helyette Pilóta kex. :D


És pont ezért nem is terjedt el valószínűleg. Na meg ahogy írjátok az ára miatt, mert valaki túl nagyot akar hasítani.

2012. máj. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Na igen, Romániába sokkal olcsóbb, itt a kis kiszerelés kerül annyiba, mint ott a nagy.....

De Romániába a 750g-os Nutella kerül annyiba, mint itt a 350g-os.....


Ezért nem értem, hogy miért próbálnak mindent luxuscikként árulni, mert tényleg nincs az a hülye, aki egy 9 kekszből álló Oreo-s kiszerelést megvesz 700-800 FT-ért....


De ténylegesen csak azért drága, mert azt hiszik, hogy az emberek azért fogják megvenni, mert luxus?:/

2012. máj. 19. 12:42
 4/14 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kérdés, hogy miért drága. Valahogy bután csinálják. Szerintem azért adják drágán, mert itthon nem ismert a keksz, és így azért legalább néhányat ha elvisznek, azon is van haszon.

De mivel manapság egyre nagyobb a kereslet rá, bőven megérné olcsóbban adni.

2012. máj. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2012. máj. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem sikerült rájönnöm, mitől olyan nagy durranás ez az Oreo keksz, de mivel már 2 kérdést intéztél a témában, gondolom, neked fontos. Ezt találtam neked, hátha így olcsóbban kijön:


[link]

2012. máj. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem írtam ki még1 kérdést, csak ez az enyém
2012. máj. 20. 09:48
 8/14 anonim ***** válasza:

Van Oreos Milka csoki is, az is nagyon finom.

Oreos kekszet pedig lehet a Müller boltokban kapni, drágán, sajnos. :(

2012. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

6. vagyok


Most már kíváncsivá tettetek, rászánom azt a pénzt, megkóstolom!

2012. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
bezzeg angliába 1font/doboz de ha azt nézzük hogy még el kell Magyarországra is hozni és nem több tízezer dobozt hoznak hanem max pár ezret így azért 700ft türhető egy kipróbálásig. De tényleg elterjedhetne.
2012. jún. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!