Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek is átláthatatlan...

Szerintetek is átláthatatlan egy gyorsétteremüzlet mikor bementek? A sok vendég, a sok akció, meg hogy mit vegyél, én teljesen leblokkolok ott:S

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig leblokkolok :S Nem tudom hova nézzek, mit mondjak. Már nem is nagyon merek bemenni ilyen helyekre.
2012. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én sem, egyszerűen elfelejtem h miért is mentem be xD
2012. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azt hittem csak én vagyok ezzel, ha meg netán keevsen vannak, te odamész a pulthoz, csaj elkezdi lökni neked ezt azt, hogy vegyed meg, közbe még a választékot se volt időd megnézni, aztán meg ha visszautasítod hogy az nem kell te érzed magad ciki helyzetben
2012. máj. 17. 18:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

igen engem is rohadtul idegesít hogyha nincs sor és épp hogy odaérek megnézni mi mennyibe kerül most akkor rögtön hogy mit kérek? Baszk* még el se olvastam mik vannak!!

De ugyanez van pékségekben is..

2012. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig zavarban vagyok, azt szoktam csinálni, hogy először megnézem az árlistát (nem a képeset, hanem amin tételesen fel van sorolva az ételek-italok neve és ára), és ami névről, leírásról vagy ár alapján szimpatikus, azt megpróbálom megkeresni a képeken. :D

De ha piszkálnak, hogy "segíthetnek-e", akkor egyszerűen csak udvariasan szólok, hogy köszönöm, de még átgondolnám. Nem állok be a sorba, amíg nem tudom, hogy mit fogok kérni, így nem kell kényelmetlenül éreznem magam, hogy miattam vár a hátam mögött ezer ember. :D

2012. máj. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

jaja az a duma nagyon idegelő -.-"

tessék csak, miben segíthetek?..... brrrrr

2012. máj. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló, ez jó tetszik, talán így tényleg könnyebb lesz:) köszönöm a többi hozzászolásokat is
2012. máj. 18. 20:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Két segítséged lehet:

1. Bejárat előtti fullos árjegyzék.

2. Pult felett kirakott promóciós termékek reklámja.

+1. Étlap a pulton, minden péntárnál. Csak kissé apróbetűs, sokat kell bogarászni.

2012. nov. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!