Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A csibeburger egészségesebb,...

A csibeburger egészségesebb, mint a sajtburger? (mcdonalds)

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 20:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
7%
Mindegyikben van 2% patkányhús, úgyhogy teljesen mind1... (Ez nem vicc, komoly!)
2012. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
14%
Ott csak szemetet kapsz, minek válogatsz.
2012. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
csak szubjektív véleményt hallottam a dologról, egy ismerősöm mekiben dolgozott, ő mesélte, hogy a csirkés kajákban több a valódi alapanyag (hús) mint a többiben.
2012. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem, mert a csibeburgerben van saláta is, meg nem csöpög a zsírtől.
2012. máj. 9. 20:40
 5/20 anonim ***** válasza:
19%
Én amondó vagyok, hogy ha egészségesen akarsz étkezni, akkor NE a McDonald's-ba menj...
2012. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

"2% patkányhús"


Hogyne :) Gondolkodj már ember, hogy mit könnyebb feldolgozni, a csirkét vagy a patkányt? Csak mert szerintem a patkányhús feldolgozása kicsit macerásabb, ezáltal jóval költségesebb, mint az iparban tenyésztett csirkéé, amelyre teljes infrastruktúra is van.

Szerinted melyik vállalkozó tesz olyan húst az alapanyagba, amely marha költséges?

Ez kb. olyan, mintha azt mondanád, hogy "elrontsd" a rántott húst, leszórod vöröskaviárral.

2012. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
ezt nyilván tudom, de ha már ott vagyok, nem zsírt szeretnék enni vagy inni. különben nem szoktam sűrűn járkálni :P
2012. máj. 9. 20:50
 8/20 anonim ***** válasza:
19%
Természetesen egyértelmű, hogy a csirkéé, de az USA-beli McDonald'sok szabálykönyvében benne van, hogy tartalmazhatnak maximum 2% patkányhúst. Ezt a saját két szememmel láttam tavaly nyáron egy NY-i Mekiben... :)
2012. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
TartalmazHAT! Szerinted ki az a hülye, aki neked beledekázza a 2% patkányhúst direkt? XD
2012. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
Hát, a csibehús bő olajban sül, amit beszív a panír, akár érzed, akár nem. A marhahúspogácsa meg grillen, de abban alapból több a zsír. Szóval szerintem edd azt, amelyik jobban ízlik, nincs nagy különbség. :) (Mekiben dolgozom.)
2012. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!