Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tej nélkül is megoldható?

Tej nélkül is megoldható?

Figyelt kérdés

Ha nincs itthon tejem(se tejföl,se tejszín) akkor csinálhatom vízzel a sütit?

Sportszeletet szeretnék csinálni,de ír tejet is,és az nincs .


2012. ápr. 22. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Vízzel keverjél ki baracklekvárt és azt tegyél bele.
2012. ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

Szóval 2dl tej helyet használjak 2dl vizet,és keverjek bele baracklekvárt???Sehol nem írnak lekvárt..Így egy kicsit meglepett a válasz.

2012. ápr. 22. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
El ne hidd! Ilyen nem hallottam még hosszú ténykedésem óta. A 77%-os munkássága igen termékeny, de nem áll mögötte gyakorlat. Magyarul, mindenre válaszol, de sokszor feláll a hátamon a szőr a válaszain. Dilettáns.
2012. ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem..Akkor mivel pótolhatom a tejet??Vízzel lehet?
2012. ápr. 22. 18:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Még nem sütöttem ezt a sütit, de más sütiknél a tej nem igen pótolható semmivel, ami nem tejtermék. Én mindig tartok itthon tejport biztonság kedvéért, de ha az sincs, inkább halaszd el a süti készitését. Vajad, margarin sincs, amit olvaszthatnál? Látom jól lepontoztak, de a véleményem stabil.
2012. ápr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én felpontoztalak.Tejporom van,de fogalmam sincs hogy kell használni..Azért köszönöm a választ.
2012. ápr. 22. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
A háztartási kekszből készült sport szeletbe miért nem lehet vizzel hígított lekvárt tenni? Az olyan, mint a keksz tekercs nem?
2012. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én tejporom úgy müködik, hogy kb 2 deci forró vizbe l nagy kanál tejport teszek. Ha duplát raksz, krémesebb tejet kapsz.
2012. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!