Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megváltozott a ZOTT epres...

Megváltozott a ZOTT epres joghurt összetétele?

Figyelt kérdés

Szerintem kb 1 éve nem ettem,de most amit vettem annyira nem esett jól,hogy kidobtam.

Megnéztem, miből áll,de nem értem,hogy mit keres a céklalé koncentrátum az epres joghurtban.


2012. ápr. 5. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A cékla színezéknek van benne. Örülj, hogy nem valami szintetikus dologgal színezik. Céklalevet találhatsz a meggylében is. A narancslében pedig répát. A gesztenyepürében pedig babot. Jól kitalálták ezt az élelmiszervegyészek.
2012. ápr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minek színezni? Raknának bele rendes epret és eperíze lenne..
2012. ápr. 5. 12:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Ó örülj hogy céklalé van benne, én egy másik joghurtban a vértetűt olvastam mint színezéket, le is tettem rögtön. A legtöbb epres joghurtban amúgy vértetűvel színeznek.
2012. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha "rendes eper" lenne benne, azt valószínűleg nem tudnád megfizetni. Ha van erre jó sok pénzed, alighanem találsz a megnevezett gyártmánynál magasabb minőségűt (finomabbat) is.
2012. ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!