Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nyert már valaki IPad-et vagy...

Nyert már valaki IPad-et vagy Iphone-t a Pöttyös játékon?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem hogy érdemes-e még venni van már elkelt mind az 5 Ipad és 55 Iphone?

Vagy hogy egyáltalán lehet-e ezzel I-dolgot nyerni...



2012. ápr. 1. 12:13
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
mi már sokat vettünk, de eddig csak túrórudit nyertem :(
2012. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem már tele van az egyik íróasztal fiók túró rudi papírral.(mert meg kell tartani) Eddig csak túró rudit nyertünk,de azt kb huszat.Mindennap veszünk hármat,de van,hogy hatot.

Én a pendrivenak is örülnék,mert nekem annyira megtetszett,annyira kis gusztán néz ki.:)

2012. ápr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 tetro ***** válasza:
47%
szerintem csak azt a papírt kell megtartani, amivel nyertél, nem? a nyeretlen papírokat minek őrizgeted?
2012. ápr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__egyeb-kerdesek_..


A terméket nyert papírt be lehet váltani a boltokban másik túró rudira, a kódosat pedig fel kell tölteni, és megőrizni a papírt azzal lehet nyerni.

2012. ápr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A nyeretlen kódok közt a végén sorsolnak vásárlási utalványt.
2012. ápr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%
Jól kicsalják tőletek a pénzt az ilyen nyereményjátékokkal. Ha összeszámolnátok hogy mennyit költetek a Rudikra, elképednétek.
2012. ápr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Igen,a "terméket nyert" papírokat a sparban vagy az intersparban váltottuk be.A nyeretlen kódosakat pedig azért kell megőrizni,mert a játék végén egymillió forint összértékű vásárlási utalványt sorsolnak ki.Gondolom kód alapján.Most néztem a pöttyös honlapon,74 feltöltött,nyeretlen kódom van.
2012. ápr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 40 rudiból nyertem vagy 10-15 másikat, a kódokkal pedig nem nyertem semmit... iPhone jó lenne pedig. :-))))
2012. ápr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

12:40 Nem iszunk,nem cigarettázunk.Mindennap eszünk nasit.Egy-két rudit.Anyagilag is belefér.Akkor miért fáj Neked,hogy mi rudira költjük a pénzünket?

Egy rudi 69-89 forintba kerül.Ha kiszorzod százzal 6900-8900 ft.Ez kb 10-15 doboz cigi.Ne hogy már megvonjunk magunktól azt a kis rudit ,amikor mindketten egésznap dolgozunk...

Ja és mi nem csak most veszünk rudit,mert promója van,hanem mindennap,és mindig pöttyöset.

2012. ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Gyerekeimnek minden nap veszek túrórudit..:) 2-4-db-t. Eddig még csak terményt nyertünk.
2012. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!