Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi energiaitalt isztok és...

Mennyi energiaitalt isztok és milyet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 19:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Bombát iszok 0,6 liter /3 nap
2012. márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
44%
Semmilyet, semennyit. Még teából is csak a sima gyümölcsteát iszom, amiben nincs egy gramm fekete tea sem. :)
2012. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
twinings és teekanne fekete teát szoktam ízesítéssel, meg 1 hosszúkávét. de leginkább igyekszem aludni :)) de néha van hogy veszek egy hónapban egyszer vagy kétszer egy burn vagy ilyesmit, mikor érzem hogy pénteken már melóhoz nem tudnék felkelni :) aza baj az energiaitalokkal, hogy nem azért veszik isszák ezeket, amiért vannak, hanem mert ez a divat. mész az utcán minden ötödik ember kezében ott van az eitalos doboz, rajta am onsteres póló meg sapka meg mittomén. megnézel egy közértet az energiaital polc legalább akkora már mint az üditős vagy a sörös..
2012. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
31%

semennyit. nincs rá szükségem. csak károsítja a szervezetedet és halálhoz vezethet. én kávét se eszik

25/F

2012. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Heti 2-3 max... de csak akkor, ha már az a 3kávé/nap nem segít.. csak végszükség. Amúgy az ízét utálom. :/ Az almás Hell az most fini :D Amúgy Bomba!-t szoktam :D a nagyot :D
2012. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
minden nap 250 ml energiaitalt iszom de szinte már mindenfajtát ittam
2012. máj. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!