Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet mégy Magyarországon...

Lehet mégy Magyarországon kapni a ilyen Cadbury csokit? (Eclare) Ha igen, hol? (Budapesten belül)

Figyelt kérdés

azt a fajtát, ami zacskóban volt, kicsi, karamel bevonatú "drops"-ok voltak, benne csokival.

itt egy képe róla:

[link]


olyan finom volt, csak már sehol sem látok ilyet. :(


2012. márc. 15. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, múltkor a Corában láttam azthiszem.
2012. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi, majd elnézünk oda:)

és valahol beljebb, kis üzletekben, sparokban, plázákon belül? :S

2012. márc. 15. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Aréna plázában van egy relatíve új delikátesz üzlet a földszinten és ott van különböző kiszerelésben (8db/390),meg van belőle nagy zacskó,csokikrém stb.
2012. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
óóó köszönöm:))
2013. márc. 29. 20:59
 5/5 anonim válasza:

De kényes a "Britissztór", megáll az eszem. A kritikát nem fogadja be a gyomruk! Látom, törölve lett a hozzászólásom, amiben őket javasoltam, mint lehetséges budapesti alternatívát, MEGJEGYEZVÉN, hogy csak akkor éri meg, ha nagyon kell, mert amúgy pofátlanul drágák... Nem értem, miért fáj nekik ez a tény, hiszen bizonyos termékek esetében (mint itt is) egyfajta monopol-helyzetben vannak, vagyis úgyis megveszik náluk a cuccokat, mert máshol nem igazán beszerezhető...

Egyre szánalmasabb ez az üzletlánc, már azt is bánom, hogy egyszer rendeltem tőlük... Ahelyett, hogy örülnének, hogy javaslom őket, mint alternatívát... Na nem baj, többet nem fogok tőlük vásárolni semmit. És ki lehet moderálni ezt a hozzászólásomat is, "kedves" BritissztórPONThu... -.-"


A kérdezőnek viszont remélem, sikerült szereznie a csokiból... Ha jól látom, még elcsípte a válaszomat. :)

2013. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!