Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Főzés után elfelejtettem a...

Főzés után elfelejtettem a babám kajáját hűtőbe rakni. Holnap nekiadhatom még?

Figyelt kérdés
Megfőztem, és elfelejtettem a hűtőbe rakni:( fél 1kor lett kész, és most tettem be (6kor) nem lesz holnap tőle semmi baja?
2012. febr. 15. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi baja, de megmelegíted megkóstolod és szagán, ízén érzed ha gond van.
2012. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Attól függ:

- ha a babád a kedvesed, nem hiszem, hogy bármi baja lesz

- ha a gyermeked, attól függ, hogy ő mennyi idős, és a kaja alapvetően milyen alapanyagból készült. Pl. pár hónapos csecsemőnek tej-alapú kaját én biztosan kidobnék.

2012. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akár ilyen kaja 4-5 óra alatt,meg romlik az nagy baj. Akkor nem azért van mert nem tettet a hűtőbe,,hanem már az alap anyag romlott volt,,szóval nyugodtan meg eheti.
2012. febr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) A babám 1 éves múlt, (és a gyermekem ;-) ) nem tejes azt egyből kidobnám én is. Tészta, brokkoli, sárgarépa, fehérrépa és csirkemell "egytálétel". "naponta főzök neki, de nem is értem hogy lehettem ilyen h.lye hogy elfelejtettem berakni... Mindenkinek köszönöm a hozzászólásokat! :)
2012. febr. 15. 22:31
 5/5 A kérdező kommentje:
elírtam : "=2 (2 naponta főzök neki)
2012. febr. 15. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!