Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kedvenc kajád mekiben, kfc-ben...

Kedvenc kajád mekiben, kfc-ben, burger kingben?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

A KFC-t szeretem ezek közül, ott a Strips menü a kedvencem, imádom a csirkemellcsíkokat, a fűszerezésüket, de a szendvicseket annyira nem.


Mekiben és BK-ben max. sajtburgert veszek.

2012. febr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a helyek+ a "kedvenc" szó nálam nem összeegyeztethető. :D

Sajnálom.

2012. febr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A KFC a legjobb :) és tényleg csak a csirkek, a szendvicsek annyira nem :)

Én sem vagyok nagy gyorséttermes havonta, kéthavonta, és itt vidéken csak meki van...

2012. febr. 8. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a KFC-t és a burger kinget egyáltalán nem szeretem, a meiben sajnos nagyritkán válaszolok. A csirkés szendvicsét szeretem és a tojásos-baconos reggelit. nem tudom, hogy hívják őket. :)
2012. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok kedvenc kajám van ezekben az éttermekben. :)


A Mekiben: Sajtburger, Hamburger, Big Mac, Sajtos McRoyal, Dupla sajtos McRoyal, Fish Mac, McNuggets, Csirkés Cézár saláta+ezersziget öntet. Akkor az épp aktuális szendvicsek+különlegességek. Fagyik, Almáspite, sült krumpli. :)


A Burger Kingben: sült krumpli, Dupla sajtburger, Dupla sajtburger Bacon BBQ, Fish King, Hamburger, Long Chicken, Rodeo Burger, Sajtburger, Dupla Whopper, Western Whopper, Whopper, Sajtos Whopper, Sajtos Baconos Whopper, Chili Cheese Nuggets, Hagymakarikák, Nuggets, Panírozott Garnélarák, Bkool, Brownie&Blondie, Fagyik és itt az éppen aktuális szendvicsek és különlegességek. :)


KFC nincs nálunk és még nem is ettem ott szóval ezt nem tudom.

2012. febr. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!